بهترین زمان از سال برای انجام عایق رطوبتی چه زمانی است؟

احتمال نشت آب در فصول بارانی منطقه ای که پشت بام یا ملک شما در آن واقع شده است بیشتر است، بنابراین اگر باران تابستانی دارید، بهترین کار این است که سقف را قبل از شروع فصل بارندگی بررسی و آب بندی کنید. این برای مناطقی مانند اندیشه و ملارد نیز صدق می کند. همین امر برای فصل بارانی زمستانی نیز می باشد. تیم ایزوگام پلاس آماده است تا در خدمات رسانی به شما در نصب ایزوگام در اندیشه کمک کند و به سوال شما مبنی بر بهترین زمان انجام عایق رطوبتی پاسخ دهد.

قرار گرفتن در معرض آب، رطوبت زیاد و نشت آب می تواند منجر به رشد کپک شود و مشکلات جدی برای سلامتی شما و عزیزانتان ایجاد کند. چگونه گرمای شدید ممکن است بر فعالیت های ضد آب شما تأثیر بگذارد؟ آیا می دانستید که گرما شرایط ایده آلی برای شروع پروژه عایق رطوبتی شما نیست؟ در تابستان ها، زمانی که دما در بیشتر بین 40 تا 50 درجه سانتیگراد است، عایق رطوبتی ممکن است کار عاقلانه ای نباشد. ممکن است منجر به خشک شدن ناگهانی شود، یک اتفاق رایج زمانی که دما از 40 درجه سانتیگراد بالاتر می رود. این همچنین می تواند منجر به ترک و سایر خرابی های عایق رطوبتی شود.

چگونه باران و رطوبت ممکن است بر فعالیت های ضد آب شما تأثیر بگذارد؟

یکی دیگر از شرایط آب و هوایی که باید به آن فکر کنید، باران است. این توانایی تأثیر منفی بر روی عایق رطوبتی داخلی و خارجی دارد. این آب و هوا یکی از بدترین شرایط برای عایق رطوبتی است زیرا برای خشک شدن مناسب، به شرایط خشک نیاز دارید. تنها پس از خشک شدن پوشش ضد آب، می تواند دیوارهای شما را در برابر آب محافظت کند. رنگ یا پوشش مرطوب ممکن است بشکند یا از هم بپاشد، یا به سادگی شسته شود، و ممکن است مجبور شوید کار را دوباره انجام دهید، که به معنای هدر رفتن تلاش های قبلی است.

بهترین زمان از سال برای انجام عایق رطوبتی چه زمانی است؟

بهترین زمان از سال برای انجام عایق رطوبتی چه زمانی است؟

مشاهده شده است که هر نوع تهاجم تهاجمی آب باعث کاهش زمان اثربخشی برنامه می شود. در واقع، گاهی اوقات حتی می تواند کل روند را خراب کند. ایزوگام بسته به مواد مورد استفاده معمولاً روزها یا حتی هفته ها طول می کشد تا خشک شوند. بنابراین، ضروری است که ناحیه تحت درمان عاری از رطوبت باقی بماند. توجه به پیش بینی آب و هوا بسیار مهم است تا مطمئن شوید که چندین روز پس از استفاده نیز باران نخواهد بارید زیرا در غیر این صورت ممکن است روی پوشش تأثیر بگذارد.

بهترین زمان انجام عایق رطوبتی

وقتی نوبت به برنامه ریزی و اجرای تعمیرات عایق رطوبتی می رسد، آب و هوا چیزی است که باید در نظر بگیرید. در ادامه بخوانید تا بدانید کدام شرایط آب و هوایی برای این کار مناسب تر است. وقتی به خانه کسی می‌روید، با نگاه کردن به دیوارها احساس می‌کنید، اینطور نیست؟ احتمال زیادی وجود دارد که مهمانان شما در مورد خانه شما نیز همین کار را انجام دهند. با این حال، قبل از اینکه شروع به بررسی دیوارهای خود برای ترک دیوار، رطوبت و نشتی کنید و برای ضد آب کردن خانه خود عجله کنید، مهم است که شرایط آب و هوایی فعلی منطقه خود را در نظر بگیرید.

با توجه به تمام نکات، ما از دوره بهار و اوایل تابستان حمایت می کنیم مگر اینکه کاملاً ضروری باشد. لازم نیست نگران گرمای شدید باشید یا آب که تلاش‌های ضدآب‌سازی شما را در طول دوره پس از باران‌های موسمی خراب می‌کند. شرایط پس از باران های موسمی اجازه می دهد تا کار تعمیر و عایق رطوبتی به سرعت و به آرامی پیشرفت کند و نتایج طولانی مدت به شما بدهد.

آیا می شود در زمستان هم ایزوگام کرد؟

آیا می شود در زمستان هم ایزوگام کرد؟

آیا می شود در زمستان هم ایزوگام کرد؟

فصول زمستان نیز تهدیدی در کاربرد عایق رطوبتی است. هوای سرد باعث می شود که ساعات کار روی سقف به حداقل برسد و جدول زمانی اجرای عایق رطوبتی سقف طولانی شود. دلیل این امر این است که فرآیند انجام کار با زمان خشک شدن و همچنین دما تنظیم می شود. در زمستان یخبندان و شبنم داریم که یک شب روی پشت بام ها می نشیند و سقف را تا پاسی از صبح خیس نگه می دارد، بنابراین ساعات کاری در فصل زمستان کوتاه می شود.

این امکان وجود دارد که سقف خود را در فصل بارندگی ضد آب کنید. کار فقط در روزهای غیر بارانی انجام می شود و این باعث افزایش زمان بندی پروژه عایق رطوبتی می شود.

فرآیند درخواست شما برای نصب ایزوگام در ملارد از یک رویه دقیق پیروی می کند تا اطمینان حاصل شود که ضمانت و کیفیت کار و برنامه ما رعایت می شود.

ایزوگام پلاس نام مورد اعتماد در عایق رطوبتی است. هنگام ضد آب کردن سقف خود، بسیار مهم است که ایزوگام سقفی را انتخاب کنید که بالاترین کیفیت و نتایج طولانی مدت را برای شما به ارمغان می آورد – و این دقیقاً همان چیزی است که ایزوگام پلاس انجام می دهد! در حالی که برخی از محصولات عایق رطوبتی نشتی‌های کوچک و ایزوله را می‌بندند، رروند کار ما موانعی عملاً غیرقابل نفوذ در برابر آب باران، آفتاب و سایر عوامل خارجی در کل سقف شما ایجاد می‌کند.

در حالی که بسیاری از محصولات پوشش عایق رطوبتی شکست می خورند یا با مشکلات کاربردی مواجه می شوند، ما می توانیم به عنوان یکی از قابل اعتمادترین و همه کاره ترین نصابان عایق های رطوبتی سقف در بازار کار شما را به نحو احسن انجام دهیم.

نوشتهٔ پیشین
بهترین راه برای ضد آب کردن سقف بتنی یا بالکن شما
نوشتهٔ بعدی
پنج نکته نگهداری برای جلوگیری از نشتی سقف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

13 + 13 =

فهرست
تماس فوری