تعمیر پشت بام در کرج تعمیرات و ترمیم پشت بام و سقف در ایزوگام پلاس کرج

تعمیر پشت بام در کرج

تعمیرات، ترمیم و لکه گیری پشت بام و سقف

با سرد شدن هوا و شروع بارش ها، چکه کردن و نم دادن سقف خانه ها و ساختمان هایی که پشت بام قدیمی دارند، باعث ایجاد نگرانی در میان ساکنان آن ها می شود. استفاده از روش هایی همانند آسفالت کاری، قیرگونی و عایق بندی به منظور آب بندی، از جمله روش های رایج محسوب می شود. اما همین عایق کاری ها هم با گذشت زمان دچار تخریب و از بین رفتن قرار می گیرد. استفاده از عایق رطوبتی به علت بالا بودن کیفیت و بهتر بودن عایق کاری استفاده بیشتری می شود. با این حال تحت عللی این گونه سقف ها نیاز به ترمیم پیدا می کند. به تعمیر پشتبام، لکه گیری هم گفته می شود. در ادامه به معرفی خدمات تعمیر پشت بام در کرج برای پشت بام های قدیمی پرداخته ایم.

در این بخش می خوانید:

عوامل خراب شدن پشت بام

خرابی های پشتبام عمدتا به علت نصب غلط اتفاق می افتد. یا در برخی مواقع در صورت نصب درست و اصولی هم عایق رطوبتی دچار خرابی می شود که نیاز به ترمیم خواهد داشت. این عوامل شامل پنج مورد است که در ادامه به بررسی هر یک پرداخته ایم.

چین و ترک خوردگی لبه های ایزوگام: یکی از علل اصلی تخریب پشت بام ها به علت چین و ترک خوردگی های لبه ایزوگام است که این پدیده عمدتا ناشی از نصب غلط ایزوگام اتفاق می افتد.

ناهمواری و صاف نبودن سقف ساختمان: گاهی اوقات هموار نبودن سقف باعث ایجاد ترک خوردگی عایق رطوبتی می شود که نهایتا تخریب آن را هم به دنبال دارد.

قرار دادن تجیهزات و اشیای سنگین: برخی اوقات ساکنان ساختمان روی سقف ساختمان، وسایل و اشیای سنگین همانند کولر و … قرار می دهند که این مساله باعث ترک خوردن ایزوگام می شود. گاهی هم افتادن اشیای تیز و برنده روی ایزوگام پاره شدن و بروز آسیب به آن می شود.

ایجاد برآمدگی روی سطح ایزوگام: گاهی اوقات روی عایق رطوبتی برآمدگی هایی ایجاد می شود که ناشی از نصب غلط و غیر اصولی عایق رطوبتی است. این برآمدگی ها خود عامل ایجاد ترک و چین خوردگی و همچنین تخریب روی عایق رطوبتی پشت بام است.

تغییرات جوی و آب و هوایی: از دیگر علل بروز ترک خوردگی و تخریب عایق رطوبتی پشت بام ها، تغییرات آب و هوایی است. برای مثال سرد شدن شدید هوا می تواند باعث بروز تخریب عایق رطوبتی شود. علاوه بر این ها نصب ایزوگام هایی که ویژه مناطق گرم و خشک است در مناطق سردسیر و کوهستانی، باعث تخریب آن ها خواهد شد.

تعمیرات پشت بام در کرج

تعمیرات پشت بام در کرج

علائم نشان دهنده ترمیم یا تعویض عایق رطوبتی پشت بام

در برخی از مواقع مشاهده می شود ایزوگامی که به تازگی نصب شده است دچار نم و نشتی شده و لکه های زردی در سقف ساختمان یا بخش دیگر دیده می شود. این مساله به خصوص در عایق های رطوبتی پشت بام بیشتر مشاهده می شود. زیرا عایق رطوبتی در پشتبام ساختمان ها در برابر نور مستقیم خورشید و سایر عوامل جوی و محیطی بیشتر دچار آسیب می شود. از این رو به منظور ترمیم یا تعویض عایق رطوبتی هر ساله بازدید و بررسی ظاهر آن توصیه می شود. چنانچه نشانه هایی مشاهده کردید که عایق رطوبتی باید ترمیم یا تعویض شود، لازم است پیش از شروع بارش ها اقدامات لازم را به عمل آورید. در ادامه به این نشانه ها اشاره شده است:

 • وجود ترک خوردگی: این مشکل عمدتا ناشی از تبخیر مواد نفتی موجود در عایق های رطوبتی است که غالبا هم در عایق های پشت بام رخ می دهد. از این رو لازم است از روش ترمیم یا تعمیر پشت بام در کرج برای رفع این مشکل استفاده شود.
 • وجود چروکیدگی: ابن مساله به این علت رخ می دهد که در هنگام نصب عایق رطوبتی، حرارت کمی به آن داده می شود. برای برطرف کردن چنین مشکلی هم باید عایق رطوبتی تعویض شود. اما با توجه به ابعاد و وسعت چروکیدگی، استفاده از روش ترمیم هم امکان پذیر است. البته برای ترمیم لازم است قسمتی که چروکیده شده، کاملا جدا شود.
 • وجود تاول: تاول عمدتا به علت وجود نقص به هنگام نصب اتفاق می افتد. زیرا در صورت وجود رطوبت در زیر عایق رطوبتی، تاول هایی روی آن به وجود خواهد آمد. در این شرایط هم تنها راهکار ممکن تعویض عایق رطوبتی است. اما در صورت کم بودن سطح آسیب دیدگی ترمیم آن امکان پذیر است.
 • وجود کهنگی و پوسیدگی: بروز کهنگی و پوسیدگی عایق رطوبتی هم با گذشت زمان رخ می دهد. برای رفع این ایراد هم تعویض عایق رطوبتی راهکار مناسبی است.

روش های نحوه ترمیم و تعمیر پشت بام در کرج

به طور کلی به منظور ترمیم یا تعمیر پشت بام قدیمی آسیب دیده و دچار خرابی، سه روش به کار برده می شود. این سه روش شامل جدا کردن عایق رطوبتی قبلی و نصب جدید، نصب عایق رطوبتی جدید روی عایق رطوبتی قبلی و ترمیم جزئی عایق رطوبتی آسیب دیده است. در ادامه به توضیح هر یک از این سه روش پرداخته ایم.

 • جداسازی عایق رطوبتی قدیمی و نصب عایق رطوبتی جدید

تعویض و نصب عایق رطوبتیقدیمی با عایق رطوبتی جدید در مقایسه با دو روش دیگر از مزایایی برخوردار است. قابل بررسی بودن وضعیت سقف ساختمان، ترمیم و تعمیر قسمت های تخریب شده و آسیب دیده و امکان تنظیم کامل شیب پشت بام از مزایای این روش محسوب می شود.

مراحل اجرا

 • جداسازی عایق رطوبتی قبلی: به منظور جداسازی عایق رطوبتی قبلی ابتدا آن را با استفاده از دستگاه شعله پخش کن حرارت زیادی می دهند تا قیری که در آن وجود دارد، کاملا ذوب شود. در مرحله بعدی عایق رطوبتی را جدا می کنند. اما چنانچه جداسازی عایق رطوبتی به راحتی امکان پذیر نباشد، عایق رطوبتی را با استفاده از دستگاه های خاصی برش می دهند تا تمام قسمت های عایق رطوبتی قدیمی از روی پشت بام کنده شود.
 • بررسی سقف ساختمان و تعمیر آسیب دیدگی: پس از آن که عایق رطوبتی قبلی جداسازی شد، باید تمام نقاطی که دچار نشتی آب و رطوبت هستند را شناسایی کرده و با استفاده از خمیر پرایمر یا چسب ماستیک، نشتی ها، ترک ها و شکاف هایی سقف که باعث آسیب آن شده است را پر کرد. با این کار از نفوذ آب و رطوبت به لایه های پایین سقف جلوگیری می شود.
 • نصب عایق رطوبتی جدید: توصیه می شود نصب عایق رطوبتی جدید یا تعمیر و ترمیم عایق رطوبتی قبلی در فصل تابستان انجام شود. زیرا احتمال بارش باران کم تر است. همچنین توصیه می شود حتما برای نصب عایق رطوبتی جدید افراد حرفه ای و ماهر این کار را انجام دهند. این نکته را توجه داشته باشید در مناطقی که در بیشتر ایام سال هوا آفتابی است و نور خورشید مستقیما می تابد، ضروری است روی عایق رطوبتی لایه های فلزی از جنس قلع یا آلومینیوم نصب شود. زیرا این لایه های محافظ از تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری می کند تا از این طریق عمر مفید عایق رطوبتی کاهش نیابد.
 • نصب عایق رطوبتی جدید روی عایق رطوبتی قبلی
ترمیم و تعمیر جزئی عایق رطوبتی پشت بام آسیب دیده در کرج

ترمیم و تعمیر جزئی عایق رطوبتی پشت بام آسیب دیده در کرج

فردی که عایق رطوبتی جدید را روی عایق رطوبتی قبلی چسبانده و آن را نصب می کند، باید تخصص این کار را داشته باشد و این کار را با دقت زیادی انجام دهد. عایق رطوبتی این قابلیت را دارد که روی عایق رطوبتی ها یا آسفالت های قدیمی نصب و اجرا کرد. همچنین ضروری است به وزن سازه، چگونگی تخریب و پوسیده شدن عایق رطوبتی قدیمی و نکات بسیار دیگر توجه کرد. از این رو توصیه می شود که پیش از نصب و اجرای عایق رطوبتی با یک فرد متخصص درباره این کار مشورت کنید تا مشکلات احتمالی ایجاد نشود.

پیش از نصب عایق رطوبتی جدید روی عایق رطوبتی قبلی بررسی کامل وضعیت سطح بام ضروری است. مشکلاتی همانند جمع شدن لایه های اطراف عایق رطوبتی و برآمدگی های ایجاد شده روی آن و نیز شکاف ها و آسیب دیدگی های عایق رطوبتی قدیمی یا پشت بام ساختمان باید کاملا ترمیم و برطرف شود. این کار برای ایجاد سطحی کاملا هموار و مسطح انجام می شود.

مراحل نصب و چسباندن عایق رطوبتی روی عایق رطوبتی قدیمی

 • شستشو و تمیزکاری بام و سطح عایق رطوبتی قدیمی

در صورت وجود خاک و گرد و غبار روی سطح عایق رطوبتی قدیمی، نصب و چسباندن عایق رطوبتی روی آن با مشکل مواجه می شود. از این رو توصیه می شود پیش از انجام کار، تمام سطح عایق رطوبتی قبلی، باید شسته شده و تمیز شود. انجام این کار فایده دیگری هم دارد. به هنگام بررسی وضعیت بام توسط نصاب عایق رطوبتی چنانچه بام شسته و تمیز شده باشد، وی می تواند هم برآمدگی ها و فرورفتگی ها را شناسایی کند و هم امکان بررسی وضعیت شیب بام وجود دارد.

 • ترمیم برآمدگی ها و رفع ترک خوردگی های عایق رطوبتی قدیمی

برای ترمیم ترک خوردگی ها و شکاف، باید قسمت هایی که دچار آسیب شده است، با استفاده از قیر خالص پر شود. اقدام بعدی آن است که این قسمت ها در معرض حرارت بسیار زیاد قرار گیرد و تکه ای از عایق رطوبتی جدید را به اندازه قسمت آسیب دیده برش می دهند و روی آن قسمت قرار می دهند. به منظور رفع برآمدگی ها هم ابتدا باید قسمت برآمده به شکل ضربدری برش داده شود. سپس عایق رطوبتی قسمت مورد نظر با حرارت بسیار زیاد به بام چسبانده می شود. در صورتی که قسمت برآمده آسیب دیده باشد، این قسمت برش زده شده و خارج می شود. پس از این کار تکه ای از عایق رطوبتی جدید را روی قسمت مورد نظر می گذارند و با حرارت به آن جا می چسبانند. تا نهایتا سطح پشت بام مورد نظر برای نصب عایق رطوبتی جدید صاف و مسطح شود.

 • نصب عایق رطوبتی جدید

پس از آن که اقدامات بالا انجام شد و از ترمیم و تعمیر قسمت آسیب دیده  و تمیز بودن سطح مورد نظر اطمینان پیدا کردید، باید عایق رطوبتی جدید نصب شود. البته برای این کار باید شیب بندی و عایق کاری سطح مورد نظر رعایت شود. توصیه می شود نصب عایق رطوبتی جدید حتما توسط نصاب های حرفه ای و متخصص انجام شود. زیرا این افراد هم از تخصص و مهارت انجام این کار برخوردارند و هم این که تجهیزات و لوازم مخصوص این کار همانند شعله پخش کن، کمپچه، ماله، کپسول های گاز و … را در اختیار دارند.

ترمیم و تعمیر جزئی پشت بام آسیب دیده در البرز

توصیه می شود ترمیم جزئی عایق رطوبتی که آسیب دیده است را تنها در شرایطی انجام دهید که میزان نفوذ آب و رطوبت و نیز آسیب دیدگی پشتبام شما بسیار اندک باشد. از این رو چنانچه نشانه های رطوبت زدگی را در قسمت های مختلف سقف ساختمان مشاهده کردید، برای تعمیر پشت بام در کرج، انجام یکی از دو روش قبلی توصیه می شود.

نحوه تعمیر و ترمیم پشتبام و سقف

نحوه تعمیر و ترمیم پشتبام و سقف

 مراحل انجام این روش

شناسایی قسمت آسیب دیده

در اینجا هم توصیه می شود برای شناسایی قسمت آسیب دیده آن را به نصاب حرفه ای واگزار کنید. زیرا نصاب قادر است وضعیت سقف و پشتبام ساختمان را بررسی کند تا احتمال آسیب دیدن سایر قسمت های خانه را هم تخمین بزند. نهایتا هم عایق رطوبتی آسیب دیده را تعمیر کرده و از بروز آسیب های احتمالی بعدی جلوگیری کند.

جداسازی عایق رطوبتی قسمت آسیب دیده

همان گونه که ذکر کردیم، به منظور جداسازی عایق رطوبتی های آسیب دیده باید قسمت مورد نظر کاملا حرارت داده شده تا قیر موجود در آن ذوب شده و عایق رطوبتی از سطح پشت بام کنده شود.

ترمیم ترک ها و شکاف های پشت بام

چنانچه پس از کندن عایق رطوبتی از قسمت مورد نظر، شکاف یا آسیب هایی را در بام مشاهده کردید، لازم است قسمت مورد نظر با پرایمر یا چسب ماستیک پوشانده شود. این نوع چسب در دو نوع خمیری و مایع موجود است و با نفوذ به درون شکاف ها و درزها، به آسانی آن ها را می پوشاند.

اندازه گیری و نصب عایق رطوبتی جدید

در آخرین مرحله هم لازم است عایق رطوبتی جدید اندکی بیشتر از اندازه قسمت مورد نظر برش داده شود. علت این کار هم این است که هم اتصال عایق رطوبتی به قسمت مورد نظر به راحتی انجام شود و هم این که بخشی از آن با عایق رطوبتی قدیمی تماس داشته باشد. در پایان هم کناره های عایق رطوبتی جدید باید با چسب پوشانده شود. سپس روی آن خاک یا پودر مل ریخته می شود تا به این طریق مقاومت و استحکام ناحیه مورد نظر بالاتر برود. علاوه بر این خاک یا پودر مل مانع از چسبندگی قیر موجود در عایق رطوبتی در فصل گرما می شود.

قیمت خدمات تعمیرات پشت بام آسیب دیده و بادکرده

به طور کلی قیمت خدمات تعمیر و ترمیم پشت بام های قدیمی به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی از جمله قیمت عایق رطوبتی مصرف شده که با توجه به نوع برند و کیفیت آن متغیر است، هزینه های مربوط به حمل و نقل عایق رطوبتی و نیز ایاب و ذهاب تعمیرکاران، میزان اجرت تعمیرکاران که با توجه به تخصص و تجربه آن ها متفاوت خواهد بود، هزینه های مربوط به تجهیزات اعم از کپسول، شعله پخش کن و سایر لوازم، زمان انجام کار که مسلما در روزهای آفتابی و گرم هزینه ها کم تر از فصل سرد سال و به هنگام بارندگی است، نوع و شدت آسیب و خرابی ایجاد شده، همچنین اندازه سطحی که دچار آسیب و خرابی شده است، همگی روی هزینه خدمات تعمیرات پشت بام آسیب دیده تاثیرگزار است. علاوه بر این ها چنانچه در بررسی های اولیه، تعمیرکار تشخیص دهد که تعمیر پشت بام در کرج امکان پذیر نیست، باید عایق رطوبتی قدیمی از سطح بام جدا شده و عایق رطوبتی جدید نصب شود. از این رو مسلما هزینه خدمات نصب عایق رطوبتی بسیار بیشتر می شود. در این شرایط قیمت خرید عایق رطوبتی جدید و نصب آن هم باید در نظر گرفته شود. همچنین جدا کردن عایق رطوبتی قبلی خودش هزینه جداگانه دارد.

"قیمت

رفع ماندن آب روی سقف پشتبام

یکی از علل خرابی پشتبام را می توان در جمع شدن آب روی آن دانست. برای رفع ماندن آب روی سقف پشتبام باید زیرسازی عایق رطوبتی را انجام داد. به این منظور چهار روش برای انجام این کار وجود دارد. در ادامه به هر یک از این روش ها اشاره شده است.

استفاده از قیر

یکی از روش های رایج زیرسازی عایق رطوبتی، استفاده از قیر است. قیرریزی در زیر عایق رطوبتی، باعث می شود قدرت چسبندگی عایق رطوبتی به سطح پشت بام بسیار زیاد شود. علاوه بر این استفاده از این روش باعث آب بندی شدن بهتر سطح پشت بام می شود که چسبیدن لایه های عایق رطوبتی به پشتبام بهتر انجام شود. همچنین قیر باعث کنترل گرما و سرمای هوا شده که از این رو باعث حفظ عایق رطوبتی و نیز افزایش ماندگاری و دوام آن هم می شود.

استفاده از سیمان

از دیگر روش هایی که برای زیرسازی عایق رطوبتی استفاده می شود، استفاده از سیمان است. این روش باعث هموار و صاف شدن سطح پشت بام هم می شود. علاوه بر این ها سیمان برای زیرسازی سطوح شیب دار، ایرانیت و شیروانی هم استفاده می شود.

استفاده از پرایمر

استفاده از پرایمر هم روش دیگری است که به منظور زیرسازی عایق رطوبتی استفاده می شود. پرایمر کاربردهای زیادی در نصب و تعمیر پشت بام دارد. پرایمر نوعی ماده است که ضمن داشتن قدرت چسبندگی زیاد، می توان با آن ناهمواری های سطح پشت بام را از بین برد. نصاب ها و تعمیرکاران حرفه ای عایق رطوبتی به منظور بالا بردن کیفیت لایه های عایق رطوبتی از این ماده استفاده زیادی می کنند.

چسب ترمیم عایق رطوبتی

چهارمین روش زیرسازی عایق رطوبتی، استفاده از چسب ترمیم عایق رطوبتی است. در برخی از مواقع ممکن است به دلیل عدم وجود شرایط لازم، نصب عایق رطوبتی امکان پذیر نباشد. مثلا به علت زاویه دار بودن سطح پشتبام یا کیفیت پایین لایه ها، عایق رطوبتی چسبندگی لازم را نداشته باشد. از این رو برای چسباندن عایق رطوبتی از چسب استفاده می کنند تا از این طریق چسبندگی لازم ایجاد شده و لایه ها به گونه بهتری به سطح پشت بام چسبیده شود.

چسب ایزوگام

چسب ایزوگام

تعمیرکار پشت بام و سقف در کرج

سوالی که ممکن است برای ساکنان ساختمانی که قصد تعمیر یا تعویض عایق رطوبتی آن را دارند، پیش آید آن است که تعمیرکار پشت بام و سقف باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا نتیجه کار وی از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد؟ به عبارتی می توان گفت برای ترمیم یا تعمیر پشت بام در کرج لازم است تعمیرکاری این کار را انجام دهد ویژگی های لازم را داشته باشد. زیرا در غیر این صورت نه تنها کیفیت کار کاهش زیادی خواهد داشت بلکه هزینه های تعمیر پشت بام در کرج هم از دست خواهد رفت. از این رو باید این ویژگی ها به هنگام یافتن تعمیرکاران این کار مورد توجه قرار گیرد.

 • در اختیار داشتن تجهیزات و لوازم فنی و ایمنی و همچنین استفاده از ابزارهای کامل برای انجام تعمیرات
 • استفاده از دستکش به هنگام ترمیم و تعمیر پشت بام قدیمی
 • بالا بودن کیفیت تجهیزات و ابزارها و نیز ایمن بودن آن ها. زیرا به علت استفاده از شعله گاز احتمال آن که تجهیزات و ابزارهای پلاستیکی و غیر ایمن دچار آتش سوزی شود، وجود دارد.
 • کفش تعمیرکار پشت بام باید ایمن باشد و هم چنین کف آن باید به شکل صاف باشد تا به عایق رطوبتی آسیب وارد نشود.
 • به هنگام تعمیر پشت بام قدیمی باید دقت کند تا سطح زیر عایق رطوبتی کاملا تمیز بوده و هیچ گونه آلودگی و اشیای زائد نباشد.
 • به هنگام تعمیر یا ترمیم عایق رطوبتی باید دقت کند تا حرارت کافی برای چسباندن عایق رطوبتی به قسمت های مختلف برسد.

تعمیر و لکه گیری پشت بام در کرج

یکی از شرکت های معتبر در زمینه انجام خدمات تعمیر و لکه گیری پشت بام که در محدوده شهر کرج و استان البرز خدمات دهی می کند، شرکت ایزوگام پلاس است. این مجموعه خدمات خود را در سه زمینه نصب عایق رطوبتی، قیرگونی و آسفالت و هم چنین تعمیر و لکه گیری ایزوگام به ساکنان کرج و استان البرز ارائه می کند.

تعمیرکار پشت بام و سقف در کرج

تعمیرکار پشت بام و سقف در کرج

هدف مجموعه ایزوگام پلاس آن است که پروژه های خود را در سه زمینه گفته شده با بهترین کیفیت و استفاده از اجناس مرغوب و باکیفیت موجود در بازار به مشتریان خود ارائه کند تا از این طریق مشتریان بیشتری را به خود جذب کند. با افزایش مشتریان امکان گرفتن پروژه های بیشتر هم فراهم می شود که در این صورت افزایش پرسنل مجموعه هم امکان پذیر است تا خانواده های بیشتری بتوانند از این مجموعه درآمدزایی و امرار معاش کنند. به گونه ای که با انجام هر پروژه توسط این شرکت، اشتغال زایی برای چندین نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم فراهم می شود.

 این مجموعه با برخورداری از تجهیزات و لوازم مخصوص و پیشرفته تعمیر و لکه گیری پشت بام و نیز پرسنل و تعمیرکاران ماهر و حرفه ای آمادگی دارد تا در ایام مختلف سال خدمات خود را با کیفیت مطلوب و بالا و نیز هزینه بسیار مناسب به شهروندان ساکن کرج و البرز ارائه کند. به طوری که با توجه به پروژه هایی که انجام شده، رضایتمندی بسیاری از سوی مشتریان گرامی ایجاد شده است و تقاضاهای بسیاری برای انجام خدمات تعمیر و لکه گیری پشتبام در کرج صورت می گیرد.

با توجه به این موارد چنانچه نیاز به انجام خدمات تعمیر پشت بام قدیمی دارید، می توانید از طریق تماس با مجموعه ایزوگام پلاس، تقاضای خود را برای دریافت خدمات ثبت کنید. پس از ثبت تقاضا، پرسنل شرکت به منظور بازدید و بررسی عایق رطوبتی پشتبام به محل حاضر می شوند. پس از آن هم ضمن برآورد هزینه انجام پروژه و ارائه توضیحات لازم به مالک ساختمان، در صورت تمایل وی انجام خدمات تعمیر و لکه گیری پشت بام در روزهای مشخصی توسط پرسنل ماهر و متخصص این مجموعه انجام می شود.

در صورت نیاز به مشاوره هم می توانید از طریق تماس تلفنی، ایمیل، پیام رسان واتساپ و صفحه رسمی شرکت در شبکه اجتماعی اینستاگرام، با کارشناشان مجموعه ارتباط بگیرید و از مشاوره های فنی و تخصصی آنان بهره مند شوید.

سایر خدمات مجموعه ایزوگام پلاس

این شرکت با چندین سال سابقه در امر عایق های رطوبتی( ایزوگام – قیرگونی و آسفالت ) فعالیت خود را آغاز نموده است و خدمات خود را بهترین کیفیت ارائه می کند.

ارائه دهنده خدمات اجرا و تعمیر ایزوگام در کرج و استان البرز

تعمیر پشت بام های قدیمی

فرآیند نصب ایزوگام در شرکت خدماتی ایزوگام پلاس

قیرگونی و آسفالت

عملیات نصب ایزوگام در ایزوگام پلاس سریع و ارزان

نصب و پخش ایزوگام

فهرست