نصب و پخش ایزوگام در کرج با شرکت ایزوگام پلاس

اجرا و پخش ایزوگام

خدمات نصب ایزوگام در کرج با محصولات و تجهیزات با کیفیت و درجه یک

ما در زمره معتبرترین نام ها در در ارائه خدمات نصب ایزوگام مشغول به کار هستیم. شرکت ما با ارائه خدمات پخش و نصب ایزوگام با بهترین کیفیت به مشتریان و ارئه این خدمات به سرعت توسط متخصصان ماهر با تجربه آوازه و اعتبار خود را در این 3 دهه حفظ کرده است. از امکانات خدمات ما می توان به تحویل در چارچوب زمانی، پشتیبانی موثر از مشتری و نیروی کار ماهر اشاره کرد. ما انواع محصولات ایزوگام و عایق رطوبتی را نصب می کنیم که به جلوگیری از ورود آب به خانه و آسایش شما کمک می کند. ما با سازندگان و پیمانکاران در سراسر مناطق کرج و تهران کار می کنیم و راه حل های ضد آب برای خانه های جدید ارائه می دهیم. خدمات ما در این بخش به عنوان نمایندگی ایزوگام در کرج شامل پخش و نصب ایزوگام در کرج می باشد. همچنین شما برای اطلاع از عوامل تاثیرگذار بر قیمت نصب ایزوگام در کرج با ما همراه باشید.

در این بخش می خوانید:

نمونه کار محمدشهر

نمونه کار کیانمهر

نمونه کار فاز 4 مهرشهر

نصب ایزوگام در کرج

شرکت ایزوگام پلاس نصب ایزوگام در کرج را به صورت حرفه ای و سریع انجام می دهد. در محدوده کرج، شرکت ها و مراکز متعددی در زمینه پخش، فروش و نصب ایزوگام فعالیت می کنند. یکی از شرکت های معتبر در این زمینه که در شهر کرج فعالیت می کند، شرکت ایزوگام پلاس است. این شرکت که به عنوان بزرگ ترین و معتبرترین مرکز پخش و فروش عایق های رطوبتی در کرج محسوب می شود با سابقه ای درخور توجه و درخشان در زمینه نصب و پخش ایزوگام دارد، توانسته است رضایتمندی مشتریان بسیاری را به دست آورد. به این منظور برای نصب ایزوگام در کرج و حومه آن می توانید از خدمات مطلوب و باکیفیت این مجموعه استفاده کنید.

نصب ایزوگام در کرج

نصب ایزوگام در کرج

شما در نصب ایزوگام معمولا به دنبال خدمات زیر می باشید:

 1. سرویس نصب ایزوگام روی ایزوگام

 2. خدمات نصب ایزوگام روی دیوار

 3. اجرای نصب ایزوگام روی دیوار آجری

 4. ارائه نصب ایزوگام بدون داربست

 5. کار نصب ایزوگام روی شیروانی

 6. عایق بندی و نصب ایزوگام سرویس بهداشتی

قیمت نصب ایزوگام در کرج

صرف نظر از قیمت خدمات نصب و اجرا و همچنین قیمت خرید ایزوگام های مختلف، تعیین قیمت کلی این خدمات به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. قیمت نصب ایزوگام در کرج به عواملی بستگی دارد و هزینه نهایی نصب با توجه به این عوامل محاسبه می شود. از این رو اگر هزینه های نصب ایزوگام در کرج برایتان اهمیت دارد، توجه به این عوامل ضروری است.

 • استفاده از مصالح: اگر در فرایند نصب و اجرای ایزوگام، از مصالح استفاده شود، مسلما هزینه آن در مقایسه با وضعیتی که ایزوگام بدون استفاده از مصالح نصب شده، بیشتر می شود. برای مثال اگر ایزوگام توسط شرکت تهیه شده و به مکان مورد نظر حمل شود، همچنین لوازم و وسایلی که در پشتبام وجود دارد، جابجا شده و سطح مورد نظر کاملا پاک سازی شود، تمامی این کارها جزء مصالح به شمار می رود که هزینه آن با هزینه عملیات نصب ایزوگام جمع می شود.
 • در خیلی از مواقع پیش از عملیات نصب ایزوگام در کرج، باید یک سری کلی کاری و خرده کاری انجام شود. کارهایی همانند ریختن قیر، جداسازی ایزوگام قبلی، تکه کاری روی دیوارها یا کانال کولر همگی آن ها خرده کاری هایی است که باید قبل از نصب ایزوگام در کرج انجام شود.
 • در برخی از مواقع امکان دارد سطحی که قصد ایزوگام آن را داریم، شیب دار یا ناهموار باشد که لازم باشد آن را صاف کرده و شیب بندی کنیم. در این صورت باید اجرت نصاب هم برای این کار محاسبه شود.
 • به طور کلی هزینه نصب ایزوگام در کرج یا هر شهر دیگری، باید متراژ سطح مورد نظر و تعداد رول ها مشخص شده و بر اساس آن هزینه محاسبه می شود.
 • عامل دیگر تعیین هزینه های نهایی نصب ایزوگام در کرج، مدل و برند ایزوگام است. به طوری که برندهای مختلف قیمت های مختلف داشته و اجرت نصاب هم تفاوت خواهد داشت.
استعلام قیمت دستمزد نصب ایزوگام

استعلام قیمت دستمزد نصب ایزوگام

استعلام قیمت دستمزد نصب ایزوگام

شما برای استعلام قیمت به دو مدل قیمت نیاز دارید:

 1. قیمت ایزوگام بدون نصب در کرج
 2. قیمت ایزوگام با نصب در کرج

شاید هنوز برایتان سوال باشد که نصب ایزوگام متری چند است؟ هزینه نصب ایزوگام در کرج معمولا با خود ایزوگام محاسبه می گردد و به صورت متری اعلام می شود. جدول زیر لیست قیمت محصولات و نصب ایزوگام در کرج می باشد:

برای اطلاع از قیمت ایزوگام با نصب در کرج، نصب ایزوگام روی شیروانی فلزی و حتی قیمت ایزوگام بدون نصب در کرج با ایزوگام پلاس تماس بگیرید. به دلیل نوسانات قیمتی از درج قیمت معذوریم.

نمایندگی ایزوگام در کرج

اگر به دنبال نمایندگی ایزوگام در کرج هستید که سریعا کار شما را به مرحله اجرا برساند ما به شما ایزوگام پلاس را توصیه می کنیم. کمپانی ایزوگام پلاس که یکی از شرکت های فعال در  زمینه پخش و نصب ایزوگام در کرج محسوب می شود به عنوان یکی از نمایندگی های رسمی شرکت های تولید ایزوگام هم در شهر کرج محسوب می شود. از جمله این شرکت ها می توان به ایزوگام بام گستر، ایزوگام مروارید گستر دلیجان، ایزوگام شرق مشهد، ایزوگام شرق دلیجان، ایزوگام متین، ایزوگام شرق پوشش و … اشاره کرد.

ایزوگام پلاس به عنوان یکی از بهترین پخش کنندگان و ارائه دهندگان خدمات ایزوگام شرق مشهد، دلیجان، پشم شیشه ایران و غیره در کرج فعالیت می کند. این نمایندگی نصب ایزوگام در کرج به پخش و فروش ایزوگام در کرج نیز مشغول می باشد. ایزوگام و عایق رطوبتی و متخصصان آموزش دیده شرکت ایزوگام پلاس دانش و تجربه عمیقی در زمینه پخش، نصب و اجرای سیستم های عایق رطوبتی، ایزوگام، و محافظت در برابر رطوبت برای پروژه های ساختمانی مسکونی، تجاری و صنعتی دارند. ایزوگام پلاس به عنوان شرکت نصب ایزوگام در کرج متعهد به ارائه یک سیستم کامل ضد آب برای پروژه شما و اطمینان از انجام صحیح آن در اولین باراست.

آدرس نمایندگی ایزوگام در کرج

ایزوگام پلاس یک شرکت معتبر ایزوگام و عایق رطوبتی است که از سال 30 سال پیش کار می کند، ما به عنوان نمایندگی نصب ایزوگام در کرج تیم حرفه ای مجهز و با تجربه ای داریم که در نصب، عایق بندی و راه حل کنترل نشت را به مشتریان متعلق به صنایع، واحدهای مسکونی و ساختمان های تجاری ارائه می دهد. اگر به دنبال آدرس نمایندگی ایزوگام در کرج می باشید، باید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. ایزوگام پلاس ارائه دهنده فروش و نصب ایزوگام در کرج می باشد.

این شرکت نصب ایزوگام در کرج در مناطق باغستان، گوهردشت، گلشهر، قلم، عظیمیه، شهرک اوج، شهرک امام رضا، جنگلبانی، حسن آباد، دهقان ویلا، مهر ویلا، مهرشهر، درختی، جهانشهر و غیره خدمات ارائه می دهد.

همچنین شرکت ایزوگام پلاس به عنوان نمایندگی ایزوگام طرح دار در کرج خدمات ارائه می دهد.

قیمت نصب ایزوگام در کرج

قیمت نصب ایزوگام در کرج

نصاب ایزوگام در البرز

از ویژگی های شاخص نصاب ایزوگام در البرز باید به ماهر بودن او در استفاده از تجهیزات و دانش کار بر روی انواع سطوح اشاره کرد. یکی از مشکلاتی که مشتریان در نصب ایزوگام در کرج و نیز استان البرز دارند، یافتن نصاب متخصص برای این کار است. از این رو مجموعه ایزوگام پلاس با برخورداری از نصاب های متخصص و مجرب این مشکل مشتریان گرامی را رفع می کند. مرکز ایزوگام پلاس آمادگی دارد تا در راستای اعزام نصاب ماهر و متخصص به نقاط مختلف شهر کرج و حومه و نیز کل استان البرز، خدمات خود را به بهترین نحو مطلوب و بالاترین کیفیت به مشتریان گرامی ارائه کند.

اهمیت نصب ایزوگام در کرج

خانه بدون عایق بندی باید منتظر کپک و رطوبت باشد. از همین رو اهمیت نصب ایزوگام در این حین به وجود می آید. یکی از اقدامات مهم و اساسی در ساختمان سازی، عایق بندی ساختمان است. بدون عایق کاری، ساختمان دچار فرسودگی و تخریب قرار می گیرد. زیرا نفوذ رطوبت و نم، باعث آسیب دیدن بافت های چوب، گچ، اسکلت فلزی و … می شود. برای مثال اگر قسمت هایی از ساختمان همانند حمام و سرویس بهداشتی عایق کاری نشده باشد، هر بار که شیر آب باز می شود، باعث نفوذ میزان زیادی نم و رطوبت به لایه های زیرین ساختمان و طبقات مختلف می شود. این مورد، مساله ای شایع در بسیاری از ساختمان هاست که نفوذ نم و رطوبت به سقف طبقات مختلف باعث بروز مشکلات بسیاری برای ساکنان شده است. همچنین در صورت عدم نصب صحیح ایزوگام و ایراد داشتن قیرگونی، این مشکلات هم ایجاد خواهد شد. از این رو نصب ایزوگام و هزینه ای که باید بابت آن پرداخت شود، بسیار کم تر و مقرون به صرفه تر از وضعیتی است که در صورت عدم نصب آن، نم و رطوبت به داخل ساختمان نفوذ کند و مشکلات بسیاری را به بار آورد که مسلما خسارات زیادی را هم متوجه مالک ساختمان خواهد کرد.

مزایای نصب ایزوگام در کرج

شاید برایتان سوال پیش بیاید که مزایای نصب ایزوگام چیست و چرا باید سقف یا دیوار خانه خود را ایزوگام کنم. حال که با اهمیت نصب ایزوگام آشنا شدیم، بهتر است مزایای این کار را هم مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه به این مزایا اشاره شده است:

 • سرعت بیشتر نصب نخستین مزیت استفاده از ایزوگام در مقایسه با دیگر روش های عایق بندی ساختمان است.
 • در موقع بارش برف، در سقفی که از عایق ایزوگام استفاده شده است، نیازی به انجام برف روبی نیست.
 • نصب ایزوگام می تواند روی دمای ساختمان تاثیرگزار بوده و در حدود 85 درصد از نور و گرما را انعکاس می دهد. همچنین به علت داشتن پشم شیشه مانع از خروج گرما در روزهای سرد سال می شود.
 • مقاومت ایزوگام در مقابل گرما در حدود 120 درجه و در مقابل سرما تا منفی 5 درجه سانتیگراد است.
 • قابلیت انعطاف ایزوگام مناسب است.
 • برای نصب ایزوگام نیازی به وجود تجهیزات و وسایل مخصوص و سنگین نیست.
 • مقاومت ایزوگام در مقابل انبساط و انقابض نسبتا بالا بوده و در مدت زمان کوتاه پوسیده یا شکسته نمی شود.
 • نصب ایزوگام باعث آسیب دیدن محیط زیست نمی شود.
 • وزن ایزوگام ها نسبتا سبک است.
 • در نهایت این که نصب ایزوگام هزینه مناسب و مقرون به صرفه تری نسبت دیگر روش ها دارد.
مرحله نصب ایزوگام

مرحله نصب ایزوگام

در نصب ایزوگام در کرج باید به چه نکاتی توجه شود؟

در هر کاری کسب اطلاعات باعث جلوگیری از خسارات احتمالی در آینده است. به همین دلیل نکات مهمی را که باید به هنگام نصب ایزوگام در کرج و اجرای آن رعایت شود در زیر بیان کرده ایم.

 • اولین نکته آن است که باید مطمئن شد مشعل، کپسول و اتصال درست آن ها با همدیگر سالم و بدون ایراد است. اهمیت این مساله در اماکنی کوچک و بسته همانند حمام و سرویس بهداشتی بیشتر است.
 • نصب و اجرای ایزوگام در اماکن و فضاهای بسته و کوچک درون ساختمان ها با خطراتی مواجه است. از این رو رعایت تمامی اصول و استانداردهای پیش از نصب و اجرا الزامی است. بر این اساس باید افراد مجرب برای نصب و اجرا به کار گرفته شود و هم چنین در دسترس بودن کپسول آتش نشانی هم ضروری است.
 • اجرای ایزوگام در اماکن و فضاهای باز غالبا در ارتفاعات بالا انجام می شود. از این لحاظ باید نکات ایمنی رعایت شود. زیرا رعایت اصول ایمنی و استفاده از وسایل و تجهیزات ایمنی و همچنین دوری از رفتارهای خودسرانه باعث کاهش خطر بروز حوادث می شود.
 • به دلیل آن که فرایند نصب ایزوگام در کرج با مواد خطرناک و نیز گرمای بسیار، ضروری است کودکان از آن دور شوند.
 • امکان ضربه دیدن اعضای بدن به هنگام انتقال و حرکت دادن رول های ایزوگام و نیز کپسول های گاز و یا سقوط آن ها روی پا وجود دارد. از این رو استفاده از کفش های ایمنی که مخصوص این کار هستند، ضروری است. تا از این طریق مانع از بروز خطرات احتمالی شود.
 • مکانی که کپسول های گاز مایع و نیز رول های ایزوگام انبار می شود باید روزنه هایی داشته باشد که گردش هوا امکان پذیر باشد. این مکان نباید به شکل سرپوشیده و بسته باشد. به ویژه آن که کپسول های گاز باید در محلی انبار شود که هوای آزاد امکان گردش داشته و فضای مکان هم باز باشد.
 • به دلیل وزن زیاد مواد اولیه ایزوگام ها، کارشناسان بسیاری این نکته را ذکر می کنند که اگر قصد ایزوگام پشتبام بزرگی دارید، توصیه می شود تمام مواد مورد نیاز را به پشتبام انتقال ندهید. اگر هم آن ها را به پشتبام می برید، آن ها را در یک نقطه یا محل جمع نکنید.
 • پیش از آن که فرایند نصب ایزوگام در کرج را شروع کنید، مطمئن شوید که هوا مساعد است و احتمال بارش برف و باران وجود ندارد.
 • توصیه می شود فرایند نصب ایزوگام در کرج در دمای پایین تر از صفر درجه سانتی گراد انجام نشود، زیرا ممکن است کیفیت کار کاهش یابد. به طور کلی نصب عایق های رطوبتی همانند ایزوگام در دمایی بالاتر از 40 درجه و پایین تر از 5 درجه نباید انجام شود.
برای نصب ایزوگام در کرج به چه تجهیزاتی نیاز داریم؟

برای نصب ایزوگام در کرج به چه تجهیزاتی نیاز داریم؟

برای نصب ایزوگام در کرج به چه تجهیزاتی نیاز داریم؟

هر شرکتی را که برای نصب ایزوگام در کرج انتخاب کردید باید دارای تجهیزات کامل باشد. حال اگر برایتان سوال پیش آمده که به برای نصب ایزوگام در کرج به چه تجهیزاتی نیاز داریم در ادامه به آنها اشاره کرده ایم. منظور انجام فرایند نصب و اجرای ایزوگام در هر محلی که باشد و به هر میزان حجمی، به تجهیزاتی نیاز داریم. از این رو ما در زیر این تجهیزات را به صورت فهرست وار بیان کرده ایم.

 • کپسول آتش نشانی
 • لباس مناسب
 • مشعل مخصوص ایزوگام کاری
 • فندک
 • جارو
 • کلاه ایمنی
 • کفش کف صاف
 • تیغ موکت بری
 • کمچه
 • ماله
 • دستکش نسوز

نصب ایزوگام شامل چه مراحلی است؟

به طور کلی نصب و اجرای ایزوگام شامل پنج مرحله تمیزکاری، درزگیری، زیرسازی، شیب بندی و نصب است. انجام این پنج مرحله در هر عملیات نصب ضروری است. در ادامه هر یک از این مراحل را شرح داده ایم.

تجهیزات نصب ایزوگام

تجهیزات نصب ایزوگام

تمیز کردن

در ابتدای کار هر سطحی که قصد ایزوگام آن را دارید، اعم از پشتبام یا داخل ساختمان، باید از هر گونه گرد و غبار و آلودگی تمیز شود. زیرا در غیر این صورت، اتصال درست و مناسب ایزوگام به سطح زیری آن با وجود استفاده از قیر هم امکان پذیر نیست. پس بهتر است سطحی را که می خواهیم ایزوگام کنیم در هر مقیاسی که باشد با استفاده از آب یا جارو آلودگی ها و گرد و غبار را پاک کنیم. در صورتی که از آب برای شسشتو استفاده می شود باید بگزاریم تا سطح مورد نظر کاملا خشک شود. همچنین در نحوه استفاده از آب ضروری است دقت شود تا آب و رطوبت به لایه های زیرین سازه نفوذ نکند تا باعث آسیب به سازه نشود.

درزگیری

پس از این که سطح مورد نظر را تمیز کردیم، ممکن است شکاف ها و ترک هایی که در این سطح وجود دارد، بهتر دیده شود. ترک هایی که کوچک و ریز هستند، با استفاده از قیر پوشانده و رفع می شوند. اما ترک ها و شکاف های بزرگ باید به نحو دیگری برطرف شود. همچنین رفع برآمدگی هایی از قبیل ته میلگردها یا سرستون ها و هر گونه قسمت های زائد با برش دادن امکان پذیر است.

زیرسازی

پس از انجام دو مرحله قبل، نوبت به زیرسازی سطح مورد نظر رسیده است. غالبا روی این سطح از سیمان یا موزاییک و آسفالت پوشانده شده است. برای آن که یک سطح سیمانی یا آسفالت زیرسازی شود به ترتیب به 280 گرم مشتق قیری محلول در حلال نفتی و 300 گرم مشتص قیری محلول در آب نیاز است. نکته ای که باید بدان توجه شود آن است که در خود آسفالت قیر وجود دارد و در صورت استفاده از محلول های نفتی، امکان آسیب دیدن ساختار آسفالت وجود دارد. لازم است مواد را روی سطح مورد نظر به شکل یکنواخت پخش کنید. سپس لازم است 24 ساعت صبر کرد تا مواد زیرسازی کاملا خشک شود. پس از آن که سطح مورد نظر خشک شد، باید مجددا آن را تمیزکاری کرد.

نمایندگی نصب ایزوگام در کرج

نمایندگی نصب ایزوگام در کرج

شیب بندی

مرحله چهارم در نصب ایزوگام در کرج شیب بندی سطحی است که می خواهیم ایزوگام را روی آن نصب کنیم. جهت دهی شیب بندی در سطوح مورد نظر غالبا به سمت آب روها انجام می شود. در عملیات نصب و اجرای ایزوگام دقت و توجه به شیب بندی سطح مورد نظر اهمیت زیادی دارد. در واقع ضروری است که نصاب ایزوگام تا جای ممکن سعی کند که تمامی قسمت های سطح شیب دار شود. زیرا در صورتی که اجرای ایزوگام به شکل یکنواخت انجام نشود، باعث می شود شیب بندی به هم خورده و آب در یک قسمت جمع شود. بنابراین نصب عایق های رطوبتی همانند ایزوگام باید در جهت و مسیر شیب انجام شود.

همچنین فیله کشی یا ماهیچه کشی قسمت هایی از سطح که زاویه 90 درجه دارد، لازم است. شیب بندی زاویه ها و سایر قسمت ها باید به گونه ای انجام شود که از جمع شدن آب روی پشتبام جلوگیری کند و باعث هدایت آن به سمت لوله ها شود. علاوه بر این ها نصب یک یا دو لایه اولیه در قسمت هایی همانند زیر کولرها، چاهک های آبرو و اطراف ناودان پیش از عملیات نصب ضروری است.

مرحله نصب ایزوگام در کرج

و می رسیم به مرحله آخر یعنی مرحله نصب ایزوگام. در این بخش شما می توانید شاهد آموزش نصب ایزوگام (روش نصب ایزوگام) باشید. آخرین مرحله هم به نصب ایزوگام اختصاص دارد. در ابتدای کار لازم است رول های ایزوگام باز شود. برای انجام این کار باید برچسب و پوشش پلاستیکی جدا شود. برخی مواقع هم ممکن است باز کردن رول هایی که خیلی به هم چسبیده اند نیاز به حرارت دادن داشته باشند. در ضمن چنانچه برای باز کردن رول ها فشار زیادی به آن ها وارد شود پارگی و آسیب به ساختار ایزوگام وجود دارد.

گام بعدی این است که در صورت بزرگ بودن سطح مورد نظر، آن را باید به قسمت های یکسان تقسیم کرد. معمولا سطح مورد نظر به قسمت هایی تقسیم می شود که عرض هر یک حدود 90 سانتی متر است.

پس از آن که سطح کار تقسیم بندی شد، اجرای فرایند نصب را باید از طرف ناودانی ها شروع کرد. غالبا یک قطعه ایزوگام که ابعاد 50 در 50 سانتیمتر دارد را درون قیفی ناودانی می گزارند و یک لایه ایزوگام در حدود یک متر را جلوی ناودان ها نصب می کنند. رول های ایزوگام در ابعاد مختلفی در بازار عرضه می شوند. معمولا رول های 10 متری را باز کرده و از میانه آن به دو قسمت مساوی 5 متری تقسیم می کنند. تا از این طریق اجرای عملیات نصب و تراز کردن به راحتی انجام شود.

نصاب ایزوگام در کرج

نصاب ایزوگام در کرج

در آغاز عملیات نصب، باید به شکل چپ و راست حرکت کنیم. به گونه ای که عایق ردیف چپ و راست، لبه های لایه نصب شده را به میزان 10 سانتی متر پوشش دهد. دو لایه مجاور هم باید در حدود 10 سانتی متر همپوشانی داشته باشد. قسمتی که لازم است با مشعل حرارت داده شود با نایلون پوشش داده شده است. در صورت ضخیم بودن نایلون باید جدا شده و در صورت نازک بودن، باید گرمای مشعل بیشتر شود.

پس از آن که عایق مورد نظر را حرارت داده و در قسمت مورد نظر تنظیم شد، باید از نقطه مرکز عرض آن با استفاده از فشار دست یا پا لایه را به دو جهت فشار داده و آن را صاف کنیم. به گونه ای که از ایجاد چین و چروک و نیز هواگرفتگی جلوگیری شود. همچنین باید از چسبیده بودن عایق به سطح مورد نظر اطمینان پیدا کنیم.

گام آخر در محله نصب ایزوگام در کرج، جوش دادن همپوشانی ایزوگام نصب شده است. این کار باید با دقت بسیار و با حرارت کم مشعل و استفاده از ماله یا کمچه صورت گیرد.

تست عایق کاری با ایزوگام

احتمالا عبارت تست عایق کاری با ایزوگام به گوش شما رسیده است ولی نمی دانید که دقیقا مفهوم آن چیست. توصیه می شود پس از انجام مراحل نصب ایزوگام در کرج، به منظور اطمینان از عایق کاری صحیح با ایزوگام، آن را تست کنید. برای انجام این کار در صورت شیب دار بودن سطح مورد نظر، آب را همانند یک بارندگی شدید روی آن بپاشید تا نتیجه کار را ارزیابی کنید. با انجام این آزمایش در صورت انجام نشدن درست ایزوگام در نقطه یا نقاطی، قطرات آب و نم از زیر سقف پشتبام آشکار می شود.

در صورت صاف بودن سطحی که عایق کاری شده است، تمام آبروها و آبریزها باید موقتا بسته شود. سپس روی سطح مورد نظر تا میزان 5 سانتیمتر آب پر کنید و تا مدت یک شبانه روز به همین حالت باقی بماند. با انجام این آزمایش در صورت درست نصب نشدن ایزوگام، نم و رطوبت از زیر سقف مشاهده خواهد شد. چنانچه هیچ نم و رطوبتی را مشاهده نکردید از نصب درست ایزوگام آسوده خاطر خواهید شد. در این صورت می توانید آب جمع شده روی سطح ایزوگام شده را خالی کرده و پوشش نهایی را نصب کنید.

نصب ایزوگام روی دیوار

نصب ایزوگام روی دیوار

انجام نصب ایزوگام روی دیوار

برای انجام نصب ایزوگام روی دیوار نیاز باید از متد و مهارت های خاصی بهره برد. استفاده از داربست برای این کار لازم است. نصب ایزوگام روی دیوار باید از بالای دیوار تا پایین به صورت گام به گام انجام شود. همچنین نصاب حرفه ای و ماهر باید این کار را به شکل صحیح و اصولی انجام دهد تا در آینده ایزوگام با مشکلاتی همانند ول کردن روبرو نشود. البته ضروری است نکاتی پیش از اجرای ایزوگام روی دیوار رعایت شود که در ادامه به بررسی این نکات پرداخته ایم.

 • لازم است قبل از نصب ایزوگام سطح روی دیوار کاملا تمیز شده و در صورتی که ناهمواری یا ترک روی آن وجود دارد، برطرف شده تا در عملیات نصب ایزوگام مشکلی ایجاد نشود.
 • ضروری است که ایزوگام انتخاب شده از نوع استاندارد و باکیفیت باشد تا از عایق کاری مناسب و چسبندگی کافی در طولانی مدت برخوردار باشد.
 • پیش از شروع فرایند نصب، باید از محکم و ایمن بودن داربست مطمئن شد و نیز نکات ایمنی را رعایت کرد.
 • نصاب هایی که ممکن است در حین کار دچار سرگیجه شوند یا قدرت حفظ تعادل خود را ندارند باید از انجام این کار خودداری کنند.

کلام آخر

ما کوشش کردیم تا موضوع نصب و پخش ایزوگام در کرج را مورد بررسی قرار دهیم. شرکت ایزوگام پلاس به عنوان شرکتی تخصصی که در پخش و نصب ایزوگام در کرج فعالیت می کند، با داشتن پرسنلی ماهر و توانمند و استفاده از بهترین و باکیفیت ترین ایزوگام ها آمادگی دارد تا در صورت نیاز مشتریان گرامی در کرج و حومه و کل استان البرز، انجام خدمات نصب ایزوگام را با هزینه ای بسیار مناسب و مقرون به صرفه و کیفیتی در خور توجه برعهده بگیرد. از این رو در صورت نیاز به این کار می توانید با این مجموعه تماس برقرار کرده و سفارش خود را به ثبت برسانید. تا در نخستین فرصت نصاب های ماهر این مرکز به محل اعزام شده و عملیات نصب ایزوگام را به انجام برسانند.

سوالات متداول

سایر خدمات مجموعه ایزوگام پلاس

این شرکت با چندین سال سابقه در امر عایق های رطوبتی( ایزوگام – قیرگونی و آسفالت ) فعالیت خود را آغاز نموده است و خدمات خود را بهترین کیفیت ارائه می کند.

ارائه دهنده خدمات اجرا و تعمیر ایزوگام در کرج و استان البرز

تعمیر پشت بام های قدیمی

فرآیند نصب ایزوگام در شرکت خدماتی ایزوگام پلاس

قیرگونی و آسفالت

فهرست