8 واقعیت شگفت آور درباره ساخت سقف‌

آیا می دانستید که علت شماره یک نشتی در سقف به دلیل نگهداری ضعیف از آن است؟ اگر چنین چیزی شبیه چیزی است که شما تجربه می کنید، وقت آن است که ملک خود را توسط یک ارائه دهنده خدمات سقف حرفه ای مانند ایزوگام پلاس بررسی کنید. از آنجایی که هر روز آب و هوای گرم تر یا سردتری را تجربه می کنیم، مسائل مربوط به ساخت سقف می تواند برای صاحبان خانه و مشاغل به طور یکسان مشکل ساز باشد. به همین دلیل است که ما 8 حقیقت در مورد سقف ها را به اشتراک می گذاریم که به محافظت از خانه شما کمک می کند!

8 واقعیت شگفت آور درباره ساخت سقف‌

مکان زندگی شما تعیین می کند که چه نوع سقفی باید داشته باشید

وقتی صحبت از سقف می شود، می توانید فقط به بازار بروید و اولین سقفی را که می بینید انتخاب کنید، فقط به این دلیل که رنگ آن با خانه شما مطابقت دارد. این طور نیست! در واقع، به غیر از اندازه خانه یا بودجه شما، عامل دیگری که تعیین می کند چه نوع سقفی را باید بسازید، آن هم مکان شماست. نوع اقلیمی که در آن زندگی می‌کنید تعیین می‌کند که چه نوع مصالحی برای نیازهای سقف شما بهتر کار می‌کند و کدام یک مقرون به صرفه‌تر نیز خواهد بود – این فقط یک اولویت نیست! به عنوان مثال، برخی از صاحبان خانه ها ترجیح می دهند برای ساخت سقف های آسفالتی شینگل داشته باشند زیرا هنگام خرید عمده آنها نسبت به سایر مصالح مانند تخته سنگ یا فلز ارزان تر هستند. اما اگر در منطقه ای با نرخ بارندگی بالا زندگی می کنید، ممکن است این انتخاب مناسبی برای شما نباشد. در عوض، سقف کاشی سفالی سنتی را در نظر بگیرید. با در نظر گرفتن این موضوع، خوب است که قبل از سرمایه گذاری در مورد نوع سقفی که می خواهید تحقیق کنید، زیرا بازار بسته به محل زندگی شما می تواند بسیار متفاوت باشد.

اگر به دنبال تعمیرات یا خدمات نصب ایزوگام در صفادشت برای سقف های خود هستید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

یک مشکل جزئی سقف می تواند به سرعت تشدید شود

واقعیتی که ممکن است شما را شگفت زده کند این است که همه مشکلات سقف نیازی به رسیدگی فوری ندارند. گاهی اوقات، یک مشکل کوچک مانند شل شدن زونا و نیاز به ناخن یا پیچ اضافی در آنها وجود دارد. این می تواند تا بازدید بعدی شما از یک فروشگاه لوازم خانگی صبر کند. با این حال، مسائل جدی تر مانند نشت نیاز به توجه فوری دارند زیرا اگر آب روی سطح پشت بام باقی بماند، باعث رشد کپک می شود که در صورت استنشاق توسط اعضای خانواده که در داخل خانه شما زندگی می کنند می تواند منجر به خطرات دیگری برای سلامتی شود. به طور خلاصه، این علائم را نادیده نگیرید – مراقب این چیزها باشید تا به چیزی بدتر تبدیل نشوند! این نه تنها می‌تواند سقف شما، بلکه حساب بانکی شما را نیز از هزینه‌های بالای بازسازی خسارت آب نجات دهد.

ناودان های سقف

ناودان های پشت بام شما به راحتی فراموش می شوند، اما تعجب خواهید کرد اگر بدانید که این بچه های کوچک در واقع بسیار مهم هستند! ناودان سقف بخشی از سیستم ساخت سقف است که با هدایت آب باران به سمت زهکشی ها یا لوله ها از تجمع آب جلوگیری می کند. مهم است که ناودان های خود را به طور منظم تمیز کنید تا بتوانند کار خود را به طور موثر انجام دهند – این به کاهش خطر آسیب وارده به سقف نیز کمک می کند! اگر ناودان های پشت بام خود را نگهداری نمی کنید، پس از اینکه آنها با برگ های درختان و دیگر زباله ها مسدود شوند، زمان زیادی است. این امر باعث می شود که آب به داخل خانه شما جاری شود و در صورت وجود رطوبت بیش از حد در اتاق می تواند منجر به رشد کپک در داخل خانه شود. به عبارت دیگر، آن زهکشی های باران را تمیز نگه دارید تا همه چیز از کنترل خارج نشود!

ساخت سقف شما نقش مهمی در ارزش ملک ایفا می کند

آیا می دانستید سقف خانه شما عامل مهمی در ارزش ملک شماست؟ در واقع، یک مطالعه نشان داد که اگر بازرسی در مورد شرایط و سن خانه ها انجام شود، آنگاه می توان ارزش آن را پیش بینی کرد. اگر قصد دارید خانه خود را بفروشید، ساخت سقف شما می تواند تفاوت قابل توجهی در قیمت ایجاد کند. اگر یک سقف قدیمی دارید، پس این می تواند ارزش ملک شما را کمتر از زمانی که با سقفی مدرن جایگزین شده بود که انرژی کارآمد و هزینه های نگهداری طولانی مدت کمتری دارد، کند. به عنوان مثال، برخی از سقف ها اکنون با پنل های خورشیدی برای کمک به کاهش قبوض آب و برق عرضه می شوند! اگر به دنبال خرید یا فروش خانه هستید، حتماً در نظر داشته باشید که داشتن سقف با کیفیت خوب چقدر می تواند بر ارزش آن در بازار تأثیر بگذارد – شما نمی خواهید خریداران به دلیل چیزی احمقانه مانند سقف های نامرغوب فرار کنند!

تعمیر و نگهداری سقف می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند

نگهداری سقف هر چه بیشتر از سقف خود غافل شوید، بدتر می شود. پس چگونه می تواند این باشد؟ خوب، کمی آسیب ناشی از باران یا باد برای زونا و سایر مواد شما تفاوت چندانی ایجاد نمی کند، اما اگر برای مدت طولانی بدون مراقبت باقی بمانید، این آسیب ها شروع به انباشته شدن می کنند، به این معنی که خطر ابتلا به آن نیز بیشتر است. نشت به دلیل زیرساخت های قدیمی اگر نمی خواهید بعداً بعد از حادثه ای مانند سیل شدید با تعمیرات گران قیمت روبرو شوید، اکنون وقت آن است که با یک سقف ساز حرفه ای که می داند چه کار می کند تماس بگیرید! تعمیر و نگهداری سقف می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند زیرا شما می توانید مشکلات را قبل از گران شدن آنها تشخیص دهید و همچنین مهم است که سقف خود را به دلایل ایمنی در شرایط عالی نگه دارید.

خدمات تعمیر اضطراری سقف در دسترس است

خبر خوب! اگر سقف شما چکه می کند، خدمات اورژانسی وجود دارد که می توانند کمک کنند. این امر به ویژه اگر ناودان های باران آنطور که باید کار نمی کنند و آب بیش از یک یا دو ساعت وارد خانه شما شده است بسیار خوب است زیرا این امر می تواند باعث رشد کپک شود که می تواند در صورت استنشاق اعضای خانواده به خطرات دیگری برای سلامتی منجر شود. داخل خانه شما یک سرویس حرفه ای تعمیر سقف می داند که رفع این مشکلات قبل از هر چیز چقدر مهم است – آنها همچنین از مواد با کیفیت بالا استفاده می کنند و اطمینان حاصل می کنند که نگرانی شما به اندازه کافی برطرف شده است.

یک سقف مستحکم می تواند سرمایه گذاری خوبی باشد

واقعیت دیگری که ممکن است ندانید این است که یک سقف قوی می تواند یک سرمایه گذاری عالی باشد. در واقع، ممکن است به این فکر کنید که سقف خود را با چیزی جدید و مدرن جایگزین کنید تا دوام بیشتری داشته باشد. اگر تعجب می کنید که این چیزها چقدر هزینه دارند، پس مطمئن باشید زیرا سقف های حرفه ای در واقع مقرون به صرفه تر از آنچه مردم ممکن است تصور کنند هستند! جایگزینی باکیفیت نه تنها خانه شما را بهتر جلوه می‌دهد، بلکه اطمینان از ایمن بودن آن از عناصر طبیعت و همچنین در برابر آسیب‌های احتمالی آب داخل خانه را نیز به شما می‌دهد (این به نوبه خود باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های انرژی می‌شود!).

سقف شما می تواند برای مدت طولانی دوام بیاورد

با مراقبت و نگهداری مناسب، سقف می تواند حداقل 20 سال دوام بیاورد. با در نظر گرفتن این موضوع، ایده خوبی است که خانه خود را توسط متخصصانی بررسی کنید که می دانند وضعیت سقف شما چقدر مهم است و آیا لازم است کاری در مورد آن انجام شود قبل از اینکه کارها به دلیل عدم تعمیر شروع به سرازیر شدن کنند!

نتیجه گیری

ساخت سقف سرمایه گذاری است که برای چندین دهه دوام خواهد داشت، اما چند واقعیت در مورد آن وجود دارد که ممکن است ندانید. ما 8 مورد از شگفت‌انگیزترین و مهم‌ترین نکاتی را که باید در مورد اتاق به خاطر داشته باشید، بیان کرده‌ایم. هنگام تصمیم گیری در مورد مصالح ساخت سقف یا خرید زونا جدید، این ده واقعیت را از تیم کارشناسان ما به عنوان نمایندگی ایزوگام در کرج که در همه چیزهای مربوط به سقف تخصص دارند، در نظر بگیرید! اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آنچه که ما می توانیم برای کمک به نیازهای نصب سقف شما انجام دهیم، لطفاً همین امروز با ما تماس بگیرید! قیمت‌ های مناسب ما هیچ هزینه‌ای برای شما ندارند و در صورت بروز آسیب‌های پیش‌بینی‌نشده در حین کار، می‌توانند هزاران نفر را در زمان تعمیر یا جایگزینی برای شما صرفه‌جویی کنند.

نوشتهٔ پیشین
چگونه یک سقف شیبدار یک طرفه را با نمد عایق بندی کنیم؟
نوشتهٔ بعدی
7 نکته که هر صاحب خانه باید در مورد تعویض سقف بداند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

چهار + پنج =

فهرست
تماس فوری