چگونه نواحی خارجی ساختمان را محافظت و ضد آب کنیم؟

همه مناطق خارجی در معرض شرایط محیطی شدیدی هستند که ممکن است مناطق خشک داخلی ما را تحت تاثیر قرار دهد، به ویژه که همه مربوط به نشت آب هستند. حتی در آب و هوای البرز، عایق رطوبتی سازه بتنی برای جلوگیری از مشکلاتی مانند اکسیداسیون فولاد و آسیب‌های مربوط به نفوذ آب ضروری است.

عایق رطوبتی سازه برای سیستم های سقف

عایق رطوبتی سقف های اکسپوز

سقف ها معمولاً در معرض شرایط آب و هوایی سنگین قرار دارند و نیاز به راه حل های ضد آب و ایزوگام خاصی دارند. ایزوگام پلاس دو راه حل ارائه می دهد:

1. عایق رطوبتی سازه با غشاهای مایع پلی اورتان که انعطاف پذیری، بازتاب خورشیدی و آسان برای اعمال و حفظ ویژگی ها را فراهم می کند.

2. عایق رطوبتی سازه با غشاهای ورق قیری و پوشش پایه سیمانی با مقاومت در برابر فرورفتگی های ناشی از ترافیک، پل زدن ترک بهتر و مناسب برای سقف های مسطح بزرگ.

شما می توانید برای عایق رطوبتی سازه از نمایندگی ایزوگام در کرج برای کلیه خدمات ضد آب و عایق رطوبتی کمک بگیرید.

ارائه خدمات ایزوگام

افراد دارایی اصلی و تمرکز اصلی شرکت ایزوگام پلاس هستند. کارکنان ایزوگام پلاس در زندگی روزمره خود تعهد بالایی به اهداف شرکت نشان می دهند، به دنبال برتری هستند و به عملکرد و توسعه ایزوگام پلاس کمک می کنند. ایجاد نوآوری و ارائه ارزش بالاتر به مشتریان تنها در صورتی امکان پذیر است که افراد ایزوگام پلاس متعهد به گوش دادن به نیازهای مشتریان و ارائه خدمات عالی باشند.

ارائه خدمات ایزوگام 

ارائه خدمات ایزوگام

با بیش از 100 مشتری در کرج و حومه، و شهریار، ایزوگام پلاس می تواند از منبع بسیار غنی دانش در سراسر شهرهای بزرگ بهره ببرد. آرزو و توانایی ما برای آموزش و یادگیری هر چه سریعتر از یکدیگر به ما کمک می کند تا راه حل های بهتر و سریع تری را برای مشتریان خود در هر کجا که هستند توسعه دهیم. بنابراین ما با بهترین قیمت نصب ایزوگام در فردیس، کرج، شهریار و غیره توانسته ایم بهترین کیفیت را نیز ارائه دهیم.

سیستم های عایق رطوبتی سازه برای گاردن روف و مناطق سرسبز

سقف باید ضد آب بادوام و مقاوم در برابر سرما باشد. حتی اگر روی سقف گیاهان می روید؛ گیاهان را روی ظروف، تخت های مرتفع یا روی سقف می گذارید باید از ضد آب بودن سقف اطمینان حاصل کنید. سیستم ضد آب یک امر ضروری است و باید اولین قدم برای ساخت باغ تراس باشد زیرا از سقف در برابر نشت محافظت می کند. عایق رطوبتی سازه باید تمام سطح سقف را بپوشاند.

سقف های عایق حرارتی

ایزوگام پلاس دو سیستم را به شرح زیر ارائه می دهد:

1. سیستم سقف معکوس: از یک لایه ضد آب، لایه عایق و لایه تکمیل تشکیل شده است. با این ترتیب، غشاهای ضد آب سقف در برابر آسیب مکانیکی و در برابر تأثیر مستقیم عوامل خارجی محافظت می شوند. درجه حرارت روی سطح ضد آب بدون توجه به شرایط آب و هوایی ثابت می ماند.

2. سیستم کالیفرنیا: یک سقف مسطح قابل راه رفتن عایق شده است که با غشای خود محافظت شده از فویل آلومینیومی با بازتاب بالا سفید با کاربرد ضد آب دو لایه است. این یک راه حل کامل ضد آب، حرارتی و صوتی برای سقف به شما ارائه می دهد.

عایق رطوبتی برای تراس ها

عایق رطوبتی برای تراس ها

عایق رطوبتی برای تراس ها

ایزوگام

هنگام استفاده از ایزوگام، محصولات توصیه شده ما انتخاب خوبی هستند. برای چیدن مواد باید دقت کرد. رول ها باید به طور یکنواخت پراکنده شوند. آنها باید ایستاده نگهداری شوند. هر گونه انباشته شدن افقی غشاهای قیری بر روی یکدیگر به ویژه در زیر گرمای خورشید ممکن است به مواد آسیب برساند.

غشای مایع پلی اورتان

هنگام استفاده از غشاهای مایع پلی اورتان، ابتدا پرایم کنید و سپس غشا مایع را اعمال کنید. پس از اعمال لایه اول و بعد از 12-18 ساعت (حداکثر 48 ساعت) یک لایه دیگر از آن را بزنید.

حفاظت

PET سفید ژئوتکستایل برای محافظت از غشای ضد آب مورد استفاده، و کاشی های سنگریزه یا شل را می توان روی حفاظ گذاشت (محافظت نرم) / ژئوتکستایل سفید PET برای محافظت از غشاهای ضد آب استفاده شده و کف وبرکل برای ادامه کاشی کاری (محافظت سخت) /ژئوتکستایل سفید PET برای محافظت از غشاهای ضد آب مورد استفاده، پلی استایرن اکسترود شده با ضخامت بسته به میزان هدایت حرارتی طراحی شده (حفاظت حرارتی) است.

نوشتهٔ پیشین
5 مرحله برای ضد آب کردن دیوارهای زیرزمین از داخل
نوشتهٔ بعدی
راه حل ساده و موثر برای ضد آب کردن تراس ویلای خود در زمستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

2 × 4 =

فهرست
تماس فوری