چگونه عایق رطوبتی ارزش ملک شما را افزایش می دهد؟

داشتن ملک در شهری با آب و هوا این چنینی مانند کرج می تواند دردسرساز باشد. یک دقیقه، خورشید می تابد و سپس به دنبال باران ها هوای سرد را تجربه می کنیم. و در مرحله بعد، شما در حال پاک کردن آب از نشتی سقفی هستید که در طی یک طوفان خود به خودی از بین رفته است. خانه شما زمانی ارزشمندتر است که اقدامات حفاظتی و پیشگیرانه در محل نصب یا تنظیم شده باشد. آنها می توانند به کاهش هزینه های غیر ضروری و به حداقل رساندن خسارات کمک کنند. عایق رطوبتی ارزش ملک شما را افزایش می دهد. از نفوذ رطوبت ناخواسته به دیوارهای شما جلوگیری می کند، که به طور معمول باعث رشد قارچ و کپک های سخت می شود. و کپک به طور منفی بر سلامت ما تأثیر می گذارد.

این رطوبت ناخواسته به دلیل نشت آب باعث آسیب به پایه ها می شود که می تواند یکپارچگی ساختاری خانه شما را خراب کند. همچنین باعث زنگ زدگی فلزات و پوسیدگی می گردد.

بدیهی است که محل زندگی ناسالم و پایه های ضعیف بر ارزش ملک شما تأثیر می گذارد. پس همیشه برای عایق بندی و نصب ایزوگام در اندیشه و سایر نقاط شهر کرج اقدام کنید.

بتن و عایق رطوبتی در ملک شما

به زبان ساده، آب بتن را تجزیه می کند. عایق رطوبتی بتن، بنایی و سایر مصالح مبتنی بر سیمان، سیستم عایق رطوبتی طول عمر و دوام سازه را افزایش می دهد.

چه در حال حفظ دیوار بلوک خاکستری، یک کف بتنی یا دیوارهای بتنی ریخته شده باشید، دور نگه داشتن آب از بتن گامی عالی به سمت طول عمر بهتر است.

در برخی از نقاط کرج، اگر دیوارهای بنایی، بتنی یا بلوکی دارید، طبق قانون و قوانین ساختمانی باید این سازه ها را عایق بندی کنید.  در ساختمان های بلند، تمامی زیرسازی ها باید ضد آب باشند. آنها دیوارهای باربری برای مجتمع های فوق العاده سنگین هستند و خرابی مصالح در آنها غیرقابل قبول است.

چگونه عایق رطوبتی ارزش ملک شما را به طرق مختلف افزایش می دهد؟

چگونه عایق رطوبتی ارزش ملک شما را به طرق مختلف افزایش می دهد؟

هنگامی که بتن مرطوب است و کپک زده می شود، نه تنها بد به نظر می رسد، بلکه ضعیف می شود. احتمالاً آسیب سطحی را در پیاده رو یا ملات قدیمی دیده اید. بتن فرسایش می یابد و مواد ماتریس و بتن پایه را در معرض دید قرار می دهد.

در موارد شدید، آب بتن را به سرعت از بین می برد، اما به طور کلی، چند سال طول می کشد تا ظاهر شود.

اگر روی سطح بتن آسیب دیدید، مطمئن باشید که ساختار زیرین دیوار یا کف شما نیز آسیب دیده است.

اگر می خواهید یک پروژه بتنی مستحکم و ظاهر تازه خود را حفظ کند، باید آن را ضد آب کنید. هنگامی که بتن را ضد آب می کنید، میل مجدد داخل بتن را از زنگ زدگی و فرسایش نیز محافظت می کند.

برخی از مزایای دیگر بتن ضد آب شامل جلوگیری از ورود کپک به دیوارها و کف می باشد. هزینه های نگهداری و تمیز کردن را کاهش می دهد.

با سازه های ضد آب، هنگام تمیز کردن پس از طوفان شدید باران یا سیل، کار بسیار کمتری برای انجام دادن دارید. تعمیر و نگهداری اولیه بسیار آسان تر است، عامل ضد آب باعث تمیزی چیزها می شود.

وقتی زمان فروش فرا می رسد، یک زیرزمین یا طبقه فرعی ضد آب نقطه فروش خوبی است – هیچ کس نمی خواهد خانه ای با مشکل آب بخرد. علاوه بر این، دیوارها و کف های ضد آب ارزش ملک را افزایش می دهد.

چگونه عایق رطوبتی ارزش ملک شما را به طرق مختلف افزایش می دهد؟

چگونه عایق رطوبتی ارزش ملک شما را به طرق مختلف افزایش می دهد؟

چگونه عایق رطوبتی ارزش ملک شما را به طرق مختلف افزایش می دهد؟

وقتی صحبت از مزایای ضد آب می شود، بارزترین آنها محافظت در برابر آب است. با این حال، آیا می دانستید که انجام این کار در خانه یا بالکن یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای ملک خود انجام دهید؟

خسارات ناشی از آب به طور کلی 20 درصد از کل مطالبات بیمه شده توسط صاحبان خانه را تشکیل می دهد. ضد آب می تواند از تعمیرات پرهزینه از جمله آبگرفتگی زیرزمین جلوگیری کند.

فقط 24-48 ساعت طول می کشد تا کپک روی سطح مرطوب رشد کند. بنابراین، عایق رطوبتی به ایجاد یک محیط خانه سالم برای خانواده شما کمک می کند. این به این دلیل است که قرار گرفتن طولانی مدت در معرض کپک و قارچ می تواند باعث آسم، تب یونجه و سایر شرایط پزشکی شدید شود.

عایق رطوبتی به جلوگیری از آسیب های ساختاری در داخل و خارج خانه شما کمک می کند. همانطور که آب از طریق فونداسیون خانه شما نفوذ می کند، می تواند باعث ایجاد ترک های قابل توجهی در فونداسیون شود و یکپارچگی ساختاری ملک را به خطر بیندازد.

هنگامی که خانه خود را با عایق رطوبتی ضد آب می کنید، می توانید خیالتان راحت باشد و بدانید که خانه، وسایل و خانواده تان ایمن خواهند بود بدون اینکه نگران تأثیرات آسیب و نشت آب باشید.

وقتی با کارشناسانی مانند ایزوگام پلاس تماس بگیرید تا کارهایی مانند این را برای شما انجام دهند، می توانید رفاه خود را افزایش دهید و استرس خود را کاهش دهید.

به عنوان کارشناسان عایق‌های رطوبتی پیشرو در اندیشه و کرج، از اموال شما مراقبت می‌کنیم تا شما مجبور نباشید هزینه های گزافی برای خانه خود خرج کنید. با ما تماس بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
مقایسه ایزوگام در مقابل ممبران مایع
نوشتهٔ بعدی
8 اشتباه عایق رطوبتی که سالانه میلیون ها هزینه برای شما دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

5 × 2 =

فهرست
تماس فوری