چرا باید ضد آب کردن خانه را جدی بگیریم؟

ضد آب کردن خانه ضروری است. قسمت های داخلی خانه ما باید از پشت بام تا زیرزمین خشک نگه داشته شوند. نفوذ آب منجر به خساراتی مانند هجوم حشرات، کپک و در بدترین موارد خرابی ساختمان می شود. ضد آب کردن خانه قبل از ساخت می تواند از این مسائل جلوگیری کند. اگر خانه خود را ضد آب کنید، بعداً آسیب نخواهد دید.

در طول باران های موسمی همه ما تمایل داریم که با ماده تراوش آب از سقف یا مسدود شدن آب در داخل تراس مواجه شویم که به تراوش ختم می شود. چنین مسائلی نیاز به دانش ماهرانه و کمی در مورد موضوع و راه حل های آن دارد. برای درک بیشتر در مورد ضد آب کردن خانه و در نتیجه انواع مختلف عایق رطوبتی، زیر را بخوانید.

ضد آب کردن خانه چیست؟

ضد آب کردن خانه روشی است که از نفوذ آب به خانه شما جلوگیری می کند. ضد آب بودن بسیار مهم است زیرا به خشک نگه داشتن خانه شما کمک می کند. این کار به کاهش رطوبت داخل خانه کمک می کند و در نتیجه از وسایل داخل خانه شما در برابر آسیب های ناشی از رطوبت یا قرار گرفتن در معرض آب محافظت می کند. همچنین برای صحت ساختمان مهم است.

مزایای ضد آب کردن خانه:

تنوع گزینه ها

بسته به میزان آسیب آب یا ترجیح مالک، سیستم های ضد آب کردن خانه را می توان در داخل یا خارج از منزل نصب کرد. اگر به دنبال نمایندگی ایزوگام در شهریار هستید می توانید با ایزوگام پلاس تماس بگیرید.

ضد آب کردن خانه چیست؟

ضد آب کردن خانه چیست؟

ارزش ملک

ضد آب بودن ارزش خانه شما را افزایش می دهد که بزرگترین مزیت است. این سیستم از نفوذ رطوبت ناخواسته به دیوارهای شما جلوگیری می کند و در نتیجه باعث رشد قالب می شود. کپک می تواند بر سلامت ما تأثیر منفی بگذارد. همچنین از آسیب های ناشی از نشت آب که می تواند یکپارچگی ساختاری خانه شما را خراب کند، جلوگیری می کند. رطوبت همچنین باعث زنگ زدگی فلزات و پوسیدگی چوب می شود. همانطور که می دانید مناطق ناسالم زندگی و پایه های ضعیف بر ارزش ملک شما تأثیر می گذارد. همچنین، سیستم های ضد آب کردن خانه می توانند سطح زیرزمین را باز کنند و در نتیجه کارایی متراژ خانه شما را افزایش دهند. این همچنین به افزایش ارزش خانه شما در بازار کمک می کند.

انواع عایق رطوبتی:

عایق رطوبتی ایزوگام

عایق رطوبتی ایزوگام به مهر و موم کردن ترک‌ها و نشت‌های آب کمک می‌کند، علائم نامرتب را پنهان می‌کند و همچنین با استفاده از پوشش قیری خود از سقف شما محافظت می کند.

در زیر چند مرحله برای عایق رطوبتی ایزوگام آورده شده است:

ابتدا زباله ها را از بین می برد و کل سطح را تمیز می کند.

در مرحله دوم، لایه قیرگونی انجام می گردد.

سوم، لایه های ایزوگام با مشعل به سطح می چسبد.

عایق رطوبتی پوشش شیمیایی پلی اکریلیک

این یکی از طیف های برتر راه حل های ضد آب است. ابتدا محلول شیمیایی پلی اکریلیک تهیه می شود که برای آب بندی شکستگی یا نشتی روی دیوار و تراس استفاده می شود که یک پایه ضد آب قوی و همچنین محافظت و حفظ استحکام هر سازه ای خواهد بود. این کار توسط یک تیم حرفه ای بسیار آموزش دیده انجام می شود. شما باید مطمئن شوید که از محصولات با کیفیت بالا برای این روش استفاده می شود.

در این نوع ضد آب کردن خانه باید محل را تمیز کنید، سپس ترک ها را با پوشش شیمیایی پلی اکریلیک ببندید. مرحله آخر قرار دادن دو لایه ماده شیمیایی پلی اکریلیک با سیمان سفید روی سطح است.

تعمیر سقف

تعمیر سقف برای ساختمان ها و سازه هایی که در حال حاضر دارای نشتی یا آسیب هستند و همچنین برای سازه های جدید برای جلوگیری از نشتی در آینده ایده آل است. این فرآیند به حفظ عمر و کیفیت ساختمان کمک می کند و تضمین می کند که به دلیل بارندگی ها آسیبی به ساختمان وارد نشود. می توانید این روش را سالی یک بار امتحان کنید.

ایزوگام پلاس دارای طیف کاملی از سیستم های ضد آب کردن خانه موثر برای لایه های مختلف است. برای دریافت کلیه خدمات ارائه شده از ما خصوصا اطلاع از قیمت نصب ایزوگام در فردیس با ما تماس بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
سقف و ناودانی خود را به آسانی و سریع ضد آب کنید
نوشتهٔ بعدی
منظور از سیستم ضد آب یا عایق رطوبتی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

3 × دو =

فهرست
تماس فوری