مطالعه مختصری درباره خدمات عایق رطوبتی تراس

در صنعت ساخت و ساز، عایق رطوبتی تراس یک کار بسیار چالش برانگیز است زیرا سطح تراس صاف است. بنابراین، آب نمی تواند به سرعت از سازه خارج شود و در بالای سطح جمع می شود که منجر به ایجاد فرصت های نشتی می شود. این مشکل را می توان به راحتی با استفاده از یک غشای ضد آب حل کرد. اساساً این غشاء یک لایه نازک است که از مواد ضد آب تشکیل شده است و هیچ مسیری برای ورود آب به سازه ایجاد نمی کند. مواد مختلفی وجود دارد که معمولاً برای عایق رطوبتی تراس استفاده می شود از جمله مواد قیر، مواد سیمانی؛ غشای مایع پلی اورتان؛ غشای ضد آب مایع و موارد دیگر.ایزوگام پلاس به عنوان نمایندگی نصب ایزوگام در کرج به شما درباره روش های عایق رطوبتی و ضد آب تراس توضیح می دهد.

روش های عایق رطوبتی تراس:

روش های عایق رطوبتی تراس مختلفی وجود دارد که در صنعت ساختمان سازی استفاده می شود. برخی از آنها در زیر آورده شده است:

 • روش عایق رطوبتی تراس سیمانی: این روش های عایق رطوبتی در مناطق مرطوب داخلی مانند سرویس های بهداشتی استفاده می شود. آنها به راحتی مخلوط و اعمال می شوند و می توانند به راحتی توسط تامین کنندگان در دسترس باشند.
 • روش عایق رطوبتی غشایی قیری: این روش های عایق رطوبتی برای تراس هایی که شیب کمی دارند به دلیل عملکرد ثابت شده استفاده می شود.
 • روش غشای عایق رطوبتی مایع: این روش های عایق رطوبتی با کمک اسپری، ماله یا غلتک اعمال می شوند. آنها از یک پوشش پرایمر و دو لایه پوشش بالایی تشکیل شده اند که در مقایسه با روش ضد آب سیمانی انعطاف پذیری بیشتری دارند.
 • روش عایق رطوبتی غشایی مایع پلی اورتان: این روش های عایق رطوبتی برای قسمت سقف مسطح و در معرض هوازدگی استفاده می شود.
 • روش عایق رطوبتی پوشش قیری: از این روش های عایق رطوبتی تراس برای ارائه یک پوشش محافظ انعطاف پذیر مطابق با فرمولاسیون و درجه پلیمریزاسیون آن استفاده می شود.
روش های عایق رطوبتی و ضد آب:

روش های عایق رطوبتی و ضد آب:

مزایای عایق رطوبتی تراس:

عایق رطوبتی تراس مزایای مختلفی دارد.  برخی از آنها در زیر آورده شده است:

 • اقتصاد: همانطور که همه ما می دانیم که عایق رطوبتی در لایه بالایی تراس اعمال می شود، بنابراین به جای تعویض کل سقف، هزینه کمتری برای شما دارد.
 • جلوگیری از آسیب: عایق رطوبتی تراس به جلوگیری از ورود کپک به کف کمک می کند.
 • افزایش طول عمر: با کمک عایق رطوبتی تراس، طول عمر تراس شما افزایش می یابد زیرا به بازتاب گرما کمک می کند تا مواد شیمیایی موجود در سقف را دست نخورده نگه دارد.
 • راحتی کولر: همانطور که همه ما می دانیم که عایق رطوبتی جذب گرما را کاهش می دهد، بنابراین تراس شما خنک تر می ماند که منجر به افزایش راحتی افراد ساکن در آن می شود.
 • کاهش رطوبت: عایق رطوبتی تراس به کاهش نفوذ آب کمک می کند. بنابراین باعث کاهش رطوبت می شود.
 • تعمیر و نگهداری آسان: تعمیر تراس های ضد آب کوچکتر و کم هزینه تر خواهد بود.
 • همچنین ارزش ملک شما را افزایش می دهد.

اگر به دنبال عایق رطوبتی تراس هستید، ایزوگام پلاس با تیم خود اینجا هستند. ما به شما در ارائه همین خدمات کمک می کنیم. ایزوگام پلاس به عنوان نمایندگی ایزوگام در فردیس، شهریار، کرج و حومه اولویت اصلی خود را جلب رضایت مشتریان با برآوردن نیازهای آنها می داند. ما تمام محصولات را با کیفیت عالی و بسیار مقرون به صرفه تحویل می دهیم. ما بر ارائه راه حل های بیشتر برای رسیدگی به خواسته ها و نیازهای صنعت ساخت و ساز تمرکز می کنیم.

نوشتهٔ پیشین
تعمیر صحیح سقف در البرز و سایر نکات زمستانی
نوشتهٔ بعدی
سقف و ناودانی خود را به آسانی و سریع ضد آب کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

یازده − 3 =

فهرست
تماس فوری