ساده ترین و قابل اطمینان ترین راه برای ضد آب کردن سقف مسطح

اطمینان از ضد آب کردن سقف مسطح شما به خصوص با نزدیک شدن به ماه های مرطوب و سرد ضروری است. سقف‌های مسطح می‌توانند در معرض مسائل مختلفی مانند جمع شدن آب و نشت ناشی از شرایط آب و هوایی شدید باشند. آسیب های ناشی از نشتی سقف می تواند گران و بسیار خطرناک باشد. بنابراین، کاملا ضد آب بودن آن به نفع شماست.

خبر خوب این است که صاحبان خانه مجبور نیستند میلیون ها تومان برای تعمیرات حرفه ای خرج کنند و به راحتی می توانند کارهای خود را انجام دهند! با پیشرفت های صورت گرفته در فناوری سقف، راه های مختلفی برای ضد آب کردن سقف تخت شما وجود دارد که همگی مقرون به صرفه هستند.

ما به عنوان نمایندگی ایزوگام در کرج در زیر، راه حل ایمن خود را به شما می گوییم و چگونگی ضد آب کردن سقف تخت خود را به روش آسان بیان می کنیم.

چگونه نشتی را در سقف مسطح خود پیدا کنید؟

سقف مسطح یکی از رایج ترین انواع سقف برای سقف های ساختمان و با شیب کم است. سقف مسطح شامل چندین غشای قیر اصلاح شده است و با مشعل پروپان شعله باز اعمال می شود.

تعیین محل نشتی یا آسیب دیدگی سقف مسطح می تواند کمی صبر و حوصله بطلبد، اما دانستن اینکه چه چیزی را باید جستجو کرد کمک کننده خواهد بود.

وقتی میخ واهید این کار را انجام دهید، مهم است که ایمنی در اولویت شما باشد. اگر هنوز در مورد چیزی مطمئن نیستید – تجهیزات مناسب ندارید یا اعتماد به نفس ندارید، با یک متخصص یا نمایندگی ایزوگام در فردیس و کرج تماس بگیرید.

اگر تصمیم دارید کار را خودتان انجام دهید، همیشه بهترین روش حذف هر گونه زباله و درهم ریختگی برای اطمینان از تمیزی سطح قبل از پیدا کردن نشتی است.

چگونه نشتی را در سقف مسطح خود پیدا کنید؟

چگونه نشتی را در سقف مسطح خود پیدا کنید؟

دنبال چه چیزی باید بگردید؟

  • جایی که ممکن است مواد سقف کنده یا پاره شده باشد.
  • هر گونه سوراخ یا ترک آشکار
  • ترک خوردن یا شکافتن رنگ
  • تجمع آب
  • تاول زدن
  • یقه های اطراف دریچه های لوله کشی را بررسی کنید
  • ناودان های داخلی را برای انسداد بررسی کنید

اگر هنوز نمی توانید محل نشتی آب را از شیلنگ باغچه در امتداد هر نقطه مشکل احتمالی پیدا کنید، چند دقیقه در داخل آن صبر کنید تا آب شروع به چکه کند. از طرف دیگر، می‌توانید پشت بام را خیس کنید.

چگونه سقف مسطح خود را ضد آب کنیم؟

یک راه برای ضد آب کردن سقف مسطح شما در یک حرکت سریع، آسان و مقرون به صرفه وجود دارد که آن هم نصب ایزوگام در شهریار، فردیس و کرج است.  ایزوگام یک پوشش قیری فشرده چند منظوره است که به یک غشای مقاوم و ضد آب جامد می شود و می تواند برای ضد آب، به عنوان یک مانع هوا و به عنوان محافظ در برابر خوردگی استفاده شود. این محصول قابل توجه به اکثر سطوح از جمله بتن، سنگ، فلز، قیر، چوب، پی وی سی، فلزات و تقریباً به هر شکلی می چسبد! ماهیت کشسانی پوشش بدین معنی است که می توان آن را به سادگی روی هر سطحی که بر پایه روغن نیست چسباند. ایزوگام برای استفاده ایمن است، به راحتی قابل استفاده است و حداقل دو دهه قبل از استفاده مجدد با مزایای اضافی محافظت در برابر خوردگی دوام می آورد.

چگونه سقف مسطح خود را ضد آب کنیم؟

چگونه سقف مسطح خود را ضد آب کنیم؟

ایزوگام های ضد آب مواد بسیار انعطاف پذیری هستند که کاربردهای مختلفی دارند. آنها برای افراد با تجربه کمتری که نیاز به یک راه حل سریع برای ضد آب کردن سقف مسطح خود دارند، عالی هستند.

سقف مسطح خود را با ایزوگام پلاس ضد آب کنید

اگر می خواهید سقف مسطح خود را ضد آب کنید، راهی آسان تر از ایزوگام وجود ندارد. می توان آن را در داخل یا خارج استفاده کرد، در عرض 24 ساعت انجام می شود و تنها چیزی که برای رسیدن به کار نیاز دارید یک تیم حرفه ای است.

ایزوگام ما تنها یکی از محصولات ضد آب شگفت انگیزی است که در اینجا در ایزوگام پلاس با کاربردهای مختلف داریم. آنها برای افراد با تجربه کمتری که نیاز به یک راه حل سریع برای ضد آب کردن سقف مسطح خود دارند، عالی هستند.

خواه یک کار کوچک در پشت بام، عرشه یا بازسازی در مقیاس بزرگ در کسب و کار شما باشد، ما محصولاتی برای آسان‌تر، ایمن‌تر و ارزان‌تر کردن زندگی داریم.

اکنون زمان مناسبی برای ضد آب کردن پروژه های خود قبل از شروع آب و هوای مرطوب است. انجام این کار به شما این اطمینان را می دهد که سقف تازه ضدآب شما قادر به مقاومت در برابر هر گونه آسیب آب یا نشتی است که زمستان به آن وارد می کند.

اگر می خواهید در مورد راه حل های ضد آب ما بیشتر بدانید، همین امروز با ما تماس بگیرید و یکی از اعضای تیم متخصص ما خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند.

نوشتهٔ پیشین
منظور از سیستم ضد آب یا عایق رطوبتی چیست؟
نوشتهٔ بعدی
آیا تمیز کردن سقف به آن آسیب می رساند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

4 + سه =

فهرست
تماس فوری