زیر سقف: لبه قطره ای سقف چیست؟

لبه قطره ای سقف، جزییاتی است که می تواند نقش مهمی در محافظت از خانه و اشیاء با ارزش شما در برابر باران، برف، برف و تگرگ داشته باشد. اگر مطمئن نیستید که لبه قطره ای چیست یا چگونه کار می کند، این پست وبلاگ برای شما مفید خواهد بود. ما در مورد اینکه چرا باید لبه قطره‌ ای سقف روی سقف‌ ها نصب شود و برخی از مزایای نصب آن صحبت خواهیم کرد.

لبه قطره ای سقف چیست؟

لبه قطره ای سقف قطعه ای از مواد است که معمولاً از آلومینیوم یا فولاد ساخته می شود. جلوی زونا می رود و هنگام بارندگی مانع از پایین آمدن آب از پشت آنها می شود. مواد فلزی برای این کاربرد عالی است زیرا در اثر آب و هوا پوسیده یا تخریب نمی شود. برای مثال، معمولا برای سقف های شیروانی علاوه بر نصب ایزوگام در کیانمهر به یقف ها لبه قطره ای نیز اضافه می کنند.

لبه قطره ای چگونه کار می کند؟

لبه قطره ای با اجازه دادن به آب در بالای آن کار می کند. آب باران به طور طبیعی مسیر گرانش را دنبال می کند، بنابراین هنگامی که ریزش قابل توجهی در جلوی زونا وجود دارد، آب باران از آن عبور می کند و نمی تواند در جایی که امکان نشت وجود دارد، از پشت آن عبور کند.

مزایای داشتن <yoastmark class=

اگر سقف دارای لبه قطره ای نباشد، آب می‌تواند در پشت زونا جمع شود و باعث نشتی شود. لبه قطره‌ای سقف با منحرف کردن مسیر آب به یک سمت کار می‌کند تا به دیوارهای بیرونی خانه شما برنگردد که در صورت عدم تعمیر سریع، احتمال نشتی وجود دارد. اگر برای ویلاهای خود نیاز به خدمات نصب ایزوگام در نظرآباد، کردان و چهارباغ داشتید می توانید با ایزوگام پلاس تماس بگیرید.

مزایای داشتن لبه قطره ای

مزیت اصلی نصب لبه قطره ای سقف این است که می تواند به جلوگیری از نشتی کمک کند که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه زیادی برای تعمیرات پرهزینه می شود. علاوه بر این، لبه های قطره ای نیز عنصر زیبایی شناختی هستند که به خانه شما نیز ارزش می بخشد. نصب آنها نسبتا آسان است اگر کمی در مورد سقف بدانید.

اگر به دنبال نصب سقف جدیدی هستید یا فقط می خواهید سقفی را که قبلاً دارید ارتقا دهید، مطمئن شوید که این عنصر مهم را نادیده نگیرید. آخرین چیزی که هر کسی می خواهد مشکلات نشت آب است که در صورت عدم مراقبت طولانی مدت می تواند باعث آسیب جدی ساختاری شود.

نتیجه گیری

لبه های قطره ای سقف یک راه عالی برای افزایش عمر سقف شما هستند. یک پیمانکار سقف حرفه ای می تواند آنها را برای شما نصب کند، اما چیزهای بیشتری وجود دارد که باید قبل از استخدام شخص دیگری در مورد این قطعات کوچک فلز بدانید. در این پست، توضیح داده‌ایم که آنها چه کار می‌کنند و چرا برای محافظت از خانه شما در برابر آسیب‌ های آب اهمیت زیادی دارند. اگر هر یک از اینها گیج کننده به نظر می رسد یا اگر می خواهید خودتان برای نصب آن کمک کنید، همین امروز با ما تماس بگیرید!

نوشتهٔ پیشین
بهترین انواع ورق های سقفی
نوشتهٔ بعدی
چرا یک سقف راه راه نصب کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

هفده − یک =

فهرست
تماس فوری