تعمیر صحیح سقف در البرز و سایر نکات زمستانی

طبق گفته اداره مدیریت اضطراری البرز، زمستان‌ها در کرج و حومه می‌تواند تنبیه‌کننده باشد: «زمستان در کرج می‌تواند به معنای برف یا دمای منفی، و همچنین بادهای قوی یا حتی یخبندان یا طوفان‌های شدید باران باشد. آب و هوای زمستان می تواند سقف خانه یا محل کار شما را از بین ببرد. برای آماده شدن برای شرایط نامطلوب زمستانی، صاحبان خانه باید مراقب عوامل تخریب کننده سقف باشند. برای جلوگیری از تعمیر صحیح سقف خانه ها باید در فصل پاییز زمستانی شوند تا هنگام کاهش دما، صرفه جویی بیشتری در مصرف انرژی حاصل شود. ناودان ها باید با دست، خراش یا کاردک از برگ ها و سایر زباله ها پاک شوند. پس از انجام این کار، ناودان ها باید با شلنگ کاملاً شسته شوند. با دور نگه داشتن ناودان ها از زباله، باران نزدیک زمستان و آب شدن برف می تواند به راحتی تخلیه شود.

به گفته پیمانکارانی که در تعمیر سقف در کرج تخصص دارند، زهکش های مسدود شده می تواند سدهای یخی را ایجاد کند که می تواند باعث نفوذ نزولات جوی به داخل خانه و آسیب های ساختاری شود. صاحبان خانه باید در حین تمیز کردن ناودان‌ها، بازرسی‌های چشمی انجام دهند و به دنبال نشانه‌هایی از نشتی و ناهماهنگی لوله‌ها باشند. صاحبان خانه باید اطمینان حاصل کنند که آبراهه ها آب را از پایه خانه منحرف می کنند تا از سیل و سایر انواع آسیب های آب جلوگیری کنند.

سقف ها نیز باید توسط یک پیمانکار حرفه ای یا توسط صاحب خانه بازرسی شوند. همچنین باید سقف‌ها را از نظر وجود شینگل‌های مفقود یا آسیب‌دیده (که نیاز به تعویض دارند) بررسی کرد، در حالی که دودکش‌ها و سایر اجزای ساختاری باید برای شناسایی نشتی‌ها و سایر منابع آسیب آب ارزیابی شود. پیمانکاران تعمیر سقف مانند ایزوگام پلاس می توانند سقف ها را تمیز کنند و اطمینان حاصل کنند که پوشش ها عاری از آوار، آفات و شاخه های شکسته هستند.

آوارها، به ویژه، می توانند یکپارچگی ساختاری سیستم های سقف را به خطر بیندازند و در هنگام وقوع آب و هوای شدید منجر به آسیب بیشتر شوند. انباشته شدن زباله های موجود باعث افزایش وزن سقف ها در هنگام شروع ریزش یخ یا برف می شود که منجر به آسیب جدی ساختاری و حتی ریزش می شود. یک پیمانکار تعمیر سقف در کرج می تواند گرفتگی ها و زباله ها را پاک کند و یکپارچگی ساختاری سقف شما را قبل از شروع زمستان برای محافظت بهینه شما تقویت کند.

جلوگیری از تعمیر صحیح سقف

جلوگیری از تعمیر صحیح سقف

در داخل خانه، صاحبان خانه می توانند قبض انرژی خود را کاهش دهند و با تقویت عایق، از پس انداز پولی بیشتری برخوردار شوند. عایق باید بین دیوارها و در اتاق زیر شیروانی و سقف زیرزمین اضافه شود. درزگیرها را می توان به زیر درها اضافه کرد، در حالی که شکاف ها باید با درزبندی و آب بندی گرفته شوند.

برای به دست آوردن سقفی که شایسته آن هستید، باید حتما یک شرکت سقف سازی معتبر با آموزش و تخصص استخدام کنید تا شما را در انتخاب های خود راهنمایی کند و سپس نصب ایزوگام در عظیمیه، گوهردشت، گلشهر و دیگر مناطق کرج را به صورت بی عیب و نقص انجام دهد. و هنگامی که با یک شرکت ایزوگام پلاس کار می کنید، خیالتان از این بابت راحت باشد.

این اشتباه را نکنید که افراد کم تجربه را استخدام کنید. یکی از مجرب ترین و خبره ترین شرکت های سقف سازی را استخدام کنید که در کرج خدمات ارائه می کنند.

6 نکته برای آماده کردن خانه برای زمستان

بهترین زمان برای آماده سازی خانه برای هوای زمستانی همین الان است، قبل از رسیدن برف و یخ یا بعد از تموم شدن فصل زمستان. ما نکاتی را برای کمک به محافظت از خانه و خانواده خود جمع آوری کرده ایم. و مانند همیشه، اگر در طوفان به سقف یا دیوارپوش خود آسیب دیدید، بدون توجه به آب و هوا می توانید برای تعمیرات اضطراری با ما تماس بگیرید.

1. ناودان ها و سرریزها را تمیز کنید

اکنون که برگ ها ریخته اند، زمان آن رسیده است که ناودان ها و ریزش های خود را از برگ ها و زباله ها تمیز کنید. اگر خانه یک طبقه دارید، ممکن است خودتان بتوانید این کار را انجام دهید. اما برای یک خانه 2 طبقه، باید برای این کار شرکتی را استخدام کنید.

گرفتگی ناودان ها و سرریزها در زمستان می تواند منجر به ایجاد سدهای یخی شود. این زمانی است که آب حاصل از ذوب برف زیر زونا شما بالا می رود زیرا آب نمی تواند آزادانه در سیستم ناودانی جریان یابد. آب یک شبه یخ می زند و چرخه از نو شروع می شود. این آب می تواند به سقف شما نفوذ کند و به داخل خانه شما آسیب برساند.

2. شاخه های درخت را کوتاه کنید

اگر درختان بزرگی دارید که شاخه های آن بر روی سقف شما آویزان است، می خواهید آن ها را برگردانید. طوفان های یخ و برف سنگین می تواند باعث شکستن شاخه های درختان و سقوط آنها شود. اگر در حیاط شما بیفتند، چیز مهمی نیست. اما اگر آنها بر روی سقف شما بیفتند، ممکن است باعث آسیب جدی شود.

تمیز کردن ناودانی

تمیز کردن ناودانی

3. سقف خود را بازرسی کنید

بسیار مهم است که سقف خود را قبل از احتمال برف سنگین بررسی کنید. با یک پیمانکار معتبر سقف تماس بگیرید تا به صورت فیزیکی روی پشت بام خود بلند شوید یا از پهپاد برای بازرسی سقف خود استفاده کنید. آنها به دنبال مواردی مانند:

  • زونا گم شده
  • فلاشینگ آسیب دیده است
  • توده های خزه و گلسنگ

اکثر پیمانکاران سقف می توانند تعمیرات جزئی را در همان روزی که سقف شما را بررسی می کنند انجام دهند. با تأخیر در تعمیرات، این خطر را دارید که برف و یخ به سیستم سقف شما نفوذ کند و باعث آسیب به داخل خانه شما شود.

4. دودکش خود را بازرسی کنید

قبل از استفاده از شومینه خود، باید دودکش خود را بررسی کنید. یک دودکش محلی روی پشت بام شما بالا می رود و همچنین وارد خانه شما می شود تا دودکش، فلاشینگ و غیره را بررسی کند. آنها می توانند در صورت نیاز دودکش شما را تمیز کنند و تعمیرات جزئی انجام دهند. همچنین ممکن است به شما بگویند سقف شما نیاز به تعمیر دارد.

برای جلوگیری از فاجعه ای مانند آتش سوزی دودکش که می تواند منجر به تجمع کرئوزوت شود یا توسط پرنده یا حیوان دیگری که در دودکش شما لانه می سازد، یک بازرسی سالانه دودکش انجام دهید.

5. دیوارها و اتاق زیر شیروانی را عایق بندی کنید

اکثر خانه‌های جدید در حال حاضر سطح عایق خوبی دارند، اما اگر در خانه قدیمی‌تری زندگی می‌کنید، به دیوارها و اتاق زیر شیروانی خود عایق اضافه کنید. بسیاری از پیمانکاران بازسازی خانه و حتی کارمندان می توانند این کار را برای شما انجام دهند.

6. پنجره ها و درها را درزبندی و آب و هوا کنید

پنجره‌ها و درها هوای سرد را به داخل می‌دهند و قبض‌های گرمایشی شما را بالا می‌برد. درز گیری و آب و هوا آنها را در حال حاضر. و اگر پنجره‌های قدیمی‌تری دارید که به‌اندازه مصرف انرژی نیستند، یا فریم‌های پوسیده دارند، تعویض پنجره را در نظر بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
راه حل ساده و موثر برای ضد آب کردن تراس ویلای خود در زمستان
نوشتهٔ بعدی
مطالعه مختصری درباره خدمات عایق رطوبتی تراس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

چهارده + هفده =

فهرست
تماس فوری