ایده های تعمیر نشتی سقف در البرز و حومه

این امکان وجود دارد که نشت را به تنهایی متوقف کنید. تجربه قبلی نیاز نیست. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه رایج ترین دلایلی که باعث نشتی سقف می شوند را شناسایی و تعمیر کنید. اکثر نشتی ها به سرعت برطرف می شوند. اگر شما هم مانند اکثر مردم هستید، احتمالاً زیاد به سقف خانه خود فکر نمی کنید. در این وبلاگ، برخی از تعمیرات رایج نشتی سقف در البرز و حومه و نحوه انجام تعمیر نشتی سقف را از ابتدا مورد بحث قرار خواهیم داد. برای نکات بیشتر به خواندن ادامه دهید!

نشتی سقف

اگر متوجه لکه‌های آبی که روی دیوارها یا سقف‌ها شدید، احتمالاً علت آن نشتی سقف است. روند مکان یابی این نشت بخش دشواری خواهد بود. فرآیند تعمیر سقف به طور کلی بسیار ساده است. ما چند روش آسان برای پیدا کردن و تعمیر انواع سقف های معمولی نشتی ارائه می دهیم. با این حال، اگر در کمربند برفی و در طول زمستان قرار دارید، فقط در روزهای آفتابی یا گرم نشتی دارید. شما احتمالاً سدهای یخ زده دارید.

اگر نیاز به تعمیر نشتی سقف یا نصب ایزوگام در عظیمیه دارید، بهتر است فوراً آن را تعمیر کنید. حتی نشت های کوچک می تواند منجر به مشکلات مهمی مانند رشد کپک و پوسیدگی قاب ها یا غلاف شود. آنها همچنین می توانند باعث آسیب به عایق و همچنین سقف های آسیب دیده شوند. یک نشتی چشمک زن باعث شد تا بیش از دو سال هزینه تعمیر در لکه های سقف مشهود باشد. اگر صاحب خانه بلافاصله به آن رسیدگی میکرد، آسیب و تعمیرات جزئی تر بود.

محل نشتی سقف

محل نشتی سقف

محل نشتی سقف

اگر می‌خواهید محل نشتی را پیدا کنید، با بازرسی سقف از لکه‌ها به سمت بالا شروع کنید. اولین چیزی که باید جستجو کنید سوراخ های سقف است. مواردی که وارد قسمت بالایی می شوند، بیشترین علت نشت است. به ندرت اتفاق می افتد که نشتی در مناطقی روی سقف اتفاق بیفتد. نفوذها می تواند شامل لوله کشی و دریچه های سقفی، دودکش ها، یا هر چیزی که در قسمت بالایی قرار دارد باشد.

آنها ممکن است چندین متر بالاتر از نشتی یا به سمت چپ یا راست نشتی قرار داشته باشند. اگر می توانید اتاق زیر شیروانی خود را بررسی کنید، کارآمدترین راه برای یافتن نشتی این است که با چراغ قوه بررسی کنید و به دنبال شواهد باشید. لکه های آب و لکه های سیاه و همچنین کپک وجود خواهد داشت. اگر مشکلی در دسترسی یا سقف ناتمام وجود دارد، باید از پشت بام بالا بروید و قسمت های مظنون خود را بازرسی کنید.

روشی برای یافتن نشتی های دشوار

اگر تشخیص نشتی سخت است، یک پیمانکار بگیرید و با استفاده از شیلنگ به پشت بام بروید. با خیس کردن محل در جایی که نشتی در خانه قابل مشاهده است، شروع کنید. هنگام استفاده از شیلنگ، مناطق را از هم جدا کنید. به عنوان مثال ابتدا سمت سرازیری دودکش را خیس کنید، سپس سمت دیگر و در نهایت بالای هر دو طرف. اجازه دهید دستیارتان در داخل خانه بماند و منتظر ظاهر شدن قطره‌ها باشد. شیلنگ باید برای مدتی در یک مکان کار کند قبل از اینکه کمی بیشتر به پشت بام منتقل شود.

از دستیار خود بخواهید هر زمان که قطره ای آشکار شد فریاد بزند. این فرآیند ممکن است بیش از یک ساعت طول بکشد. پس وقت بگذارید و شلنگ را خیلی سریع در نیاورید. اگر آب جاری محل نشتی را نشان نمی دهد، مراقب باشید. اگر سقف شیروانی دارید، شروع به برداشتن زونا در ناحیه مشکوک کنید. هنگامی که آنها از بین رفتند، شواهدی از نشت را مشاهده خواهید کرد، و امکان ردیابی آن در ریشه وجود خواهد داشت. شما می توانید تغییر رنگ یا حتی چوب های پوسیده یا آغشته به آب را در زیر و اطراف سقف نشتی پیدا کنید.

تعمیر نشتی سقف به عنوان راه حل

تعمیر نشتی سقف به عنوان راه حل

تعمیر نشتی سقف به عنوان راه حل

شناسایی نشتی های اجتناب ناپذیر سقف می تواند چالش برانگیز باشد. گاهی اوقات، آب در فضای سقف دور از منبع نشتی قابل مشاهده است. اگر سقف شما با یک مانع بخار عایق ساخته شده از پلاستیک بین دیوارها و عایق اتاق زیر شیروانی نصب شده است، عایق را کنار زده و لکه های جریان را در پلاستیک جستجو کنید. آب معمولاً مانند وسایل روشنایی از طریق سوراخ های درون مانع بخار جریان می یابد.

اگر نمی‌توانید علائم جریان قابل توجهی را مشاهده کنید و لکه خیلی بزرگ نیست، سطح زیر سقف را از نظر براق کننده‌ها بررسی کنید.

رطوبتی که از اتاق زیر شیروانی سرد خارج می شود، معمولاً روی میخ های سخت متراکم می شود. اگر در یک شب برفی وارد اتاق زیر شیروانی شوید. هنگامی که اتاق زیر شیروانی گاهی در طول روز گرم می شود، یخ ذوب می شود و می چکد.

پیمانکار ضد آب البرز و حومه

اگر به تعمیر نشتی سقف نیاز دارید، می توانید از پیمانکاران واجد شرایط و با تجربه ایزوگام پلاس کمک بگیرید که می توانند به شما کمک کنند تا سقف خانه خود را به حالت اولیه بازگردانید.

آیا به دنبال بهترین تعمیر نشتی سقف در البرز و حومه هستید؟

امروز با ایزوگام پلاس تماس بگیرید و اجازه دهید به شما کمک کنند تا خانه خود را تعمیر و بازسازی کنید.

نوشتهٔ پیشین
پنج نکته نگهداری برای جلوگیری از نشتی سقف
نوشتهٔ بعدی
مزایای دوغاب عایق رطوبتی – روش Waterproofing Grouting

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

4 × سه =

فهرست
تماس فوری