آیا بهتر است سقف خود را تعمیر یا تعویض کنید؟

پشت بام ها اساسی ترین جنبه های یک خانه هستند. آنها بین فضای داخلی خانه شما و دنیای بیرونی قرار می گیرند و در برابر باران شدید، آفتاب سوزان و باد شدید محافظت می کنند. با گذشت زمان، سقف خراب می شود و بسته به شرایط آن نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. با این حال، ممکن است برای صاحبان خانه معمولی دشوار باشد که تشخیص دهند سقف آسیب دیده آنها نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. در زیر چند راه برای تصمیم گیری در مورد تعمیر یا تعویض سقف آورده شده است.

آیا بهتر است سقف خود را تعمیر یا تعویض کنید؟

تعمیر سقف را در نظر بگیرید اگر:

1. سقف شما فقط آسیب جزئی دارد.

اگر آسیب به سقف شما جزئی باشد، تعویض کلی سقف هزینه گزافی را به همراه خواهد داشت. در عوض، مشارکت در خدمات تعمیر سقف قدیمی مقرون به صرفه تر خواهد بود.

به عنوان مثال، نشتی سقف، رایج ترین دلایلی است که باعث می شود صاحبان خانه نیاز به تعمیر یا تعویض سقف داشته باشند. اگر نشتی در یک منطقه کوچک، مانند بالای آشپزخانه یا حمام باشد، به احتمال زیاد آسیب از یک بخش جدا شده از سقف متحمل شده است.

پیمانکاران باتجربه سقف می توانند منبع نشتی را پیدا کنند و سوراخ های کوچک را به سرعت برطرف کنند علاوه بر ارائه خدمات تعمیر نشتی سقف، پیمانکاران سقف می توانند به راحتی سایر آسیب های جزئی مانند پاره شدن، از دست رفتن قسمت های سقف، ترک های جزئی و تاول زدن زونا را نیز به راحتی برطرف کنند.

تعمیر سقف

تعمیر سقف

2. شما باید سقف را سریعا تعمیر کنید.

زمان لازم برای تعمیر اساسی سقف شما می تواند از چند ماه تا یک سال متغیر باشد. صرف نظر از زمان برای مذاکره و تامین مالی تعویض سقف، تا تحمل کارهای ساختمانی پر سر و صدا، می تواند بسیار ناراحت کننده باشد، به خصوص اگر در خانه کار می کنید یا نیازهای دیگری دارید.

از طرف دیگر، کارهای تعمیر سقف را می توان به سرعت توسط یک پیمانکار سقف انجام داد. شما می توانید به راحتی مشکل سقف خود را بدون اینکه بر مشغله کاری یا آرامش خانه شما تأثیر بگذارد، در یک اطلاعیه سریع برطرف کنید.

3. بودجه شما محدود است.

تعمیرات ساده سقف می تواند چندین میلیون تومان را برای خرید سقف جدید صرفه جویی کند. برای صاحبان خانه های جدید که به دنبال کاهش هزینه ها هستند، خدمات تعمیر سقف می تواند به آنها کمک کند تا هزینه بودجه بازسازی خود را جبران کنند. خدمات حرفه ای تعمیر سقف می تواند سقف شما را با قیمتی بسیار مقرون به صرفه تر به همان اندازه نو جلوه دهد.

تعویض سقف

تعویض سقف را در نظر بگیرید اگر:

تعویض سقف

تعویض سقف

1. سقف شما به طور قابل توجهی آسیب دیده است.

گاهی اوقات، آسیب های قابل توجهی مانند ریزش درخت بر روی سقف شما یا نشتی که در چندین مکان ظاهر می شود ممکن است تعمیر ساده سقف را عملاً غیرممکن کند. اگر آسیب بیش از 30 درصد سقف شما باشد، باید یک تعویض کلی سقف در نظر گرفته شود.

هنگام تعویض سقف خود، ممکن است روی مصالح سقفی با کیفیت بالاتر که در برابر باد و آتش مقاوم هستند سرمایه گذاری کنید تا سقف جدید شما در آینده بهتر در برابر آسیب ها مقاومت کند. شما می توانید برای دیدن خدمات نصب ایزوگام در عظیمیه و سایر نقاط در کرج با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

2. سقف شما به پایان عمر خود رسیده است.

تمام سقف ها طول عمر دارند. اگر سقف شما نزدیک به 20 سال است، ممکن است زمان آن رسیده باشد که آن را جایگزین کنید. برخی از مصالح سقف مانند زونا آسفالت طول عمری بین 15 تا 30 سال دارند و با گذشت زمان شروع به تخریب و از بین رفتن می کنند.

علاوه بر حل مسائل ایمنی، تعویض سقف می تواند ظاهر خانه شما را زیباتر کند. یک سقف جدید همیشه از نظر بصری جذاب است و می تواند به سرزندگی و احیای ملک شما کمک کند.

با پیمانکاران مجرب سقف ایزوگام پلاس مشورت کنید

خدمات ایزوگام پلاس 20 سال تجربه در ارائه خدمات گسترده تعمیر نشتی سقف دارد. به عنوان پیمانکاران باتجربه سقف های مسکونی، تیم اختصاصی ما از متخصصان سقف آماده هستند تا به صاحبان خانه کمک کنند تا در مورد تعمیر یا تعویض سقف اقدام بعدی خود را تعیین کنند.

به شما کمک می کنیم تا مشکلات سقف شما را به سرعت حل کنیم. اکنون با شماره ۰۹۱۹۷۷۴۱۰۴۳ با ما تماس بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
چک لیست تعمیر و نگهداری رایج ساختمان شما
نوشتهٔ بعدی
خانه من نوساز است، پس چرا در زیرزمین آب وجود دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

5 × چهار =

فهرست
تماس فوری