آیا برای انجام عایق رطوبتی پشت بام به متخصص نیاز دارید؟

گاهی حتی تا زمانی که باران نبارد، منبع نشت خود را پیدا نمی کنید. نشتی سقف می تواند یکی از تشدید کننده ترین و پرهزینه ترین مسائلی باشد که صاحب خانه با آن مواجه است. با این حال برای هر خانه ای چه کوچک و چه بزرگ و گران یا ارزان مشکل ساز هستند. از ابتدای زمان، زمانی که بر روی زمین باران می‌بارید، سقف‌های خود را با رنگ‌های قیر پوشانده‌ایم که از خراب شدن آن‌ها قبل از موعد مقرر جلوگیری می‌کند. اگر روکش شروع به ترک خوردن کند و نیاز به تعمیر نشتی سقف داشته باشد چه اتفاقی می افتد؟ این ترک‌ها چه هستند که نشان می‌دهند آب به به خانه من نشت می‌کند؟ تنها چیزی که می توانم پیشنهاد کنم این است که آماده باشید و مراقب عایق رطوبتی پشت بام باشید.!

البته، سریع ترین گزینه این است که هر زمان که باران می بارد، یک سطل خالی پیدا کنید. با این حال، این کار می تواند در مدت زمان کوتاهی بسیار خسته کننده باشد. در نظر گرفتن دلایل دیگری برای حفظ بهترین عایق رطوبتی پشت بام ضروری است. برای تعمیر نشتی سقف در اسرع وقت در کرج، اطمینان از اینکه هیچ مشکلی در مورد جوندگان، کپک ها یا حتی عوامل دیگر وجود ندارد، حیاتی است.

مشکلات کوچک ممکن است با گذشت زمان جدی تر شوند و منجر به نیاز به تعمیرات اضافی نشتی سقف یا مواد کاملاً جدید سقف برای تعمیر سقف آسیب دیده شما شود. بنابراین باید از بهترین راه های تعمیر نشتی سقف آگاه باشید و اگر نیاز به نصب ایزوگام در اندیشه داشتید سریعا به دنبال متخصص بگردید.

با این حال، در زیر چند فاکتور برای بررسی وجود دارد، برخی از عواملی که باعث ایجاد مشکلات عایق رطوبتی سقف می‌شوند، زمان‌هایی که می‌توانید روی سقف خود انجام دهید و زمانی که باید برای رفع مشکل با یک متخصص سقف تماس بگیرید.

علل نشتی سقف

علل نشتی سقف

علل نشتی سقف

همانطور که قبلا ذکر شد، نشتی سقف به دلایل مختلف در بسیاری از خانه ها اتفاق می افتد. دانستن علت ها به شما کمک می کند تا اثراتی که می توانند روی سقف شما داشته باشند را کاهش دهید. با این حال، در زیر چند دلیل برای نشتی سقف آورده شده است.

فلاشینگ

فلاشینگ می تواند یکی از دلایل اصلی نشتی ناخوشایند سقف باشد. آنها قطعات ریز فلزی هستند که در زیر زونا یا اتصالات سقف قرار می گیرند تا یک مانع ضد آب پشت بام برای کسانی که آگاه نیستند ایجاد کنند. برای درک اینکه فلاشینگ های آسیب دیده چگونه به نظر می رسند، معمولاً دارای ترک های عظیم و نشت آب از این ترک ها هستند.

زونا شکسته در سقف های شیروانی

آیا تا به حال به سقف خود توجه کرده اید و شیلنگ سقف را مشاهده کرده اید؟ قطعات ضخیم و باریک فولادی قسمت بیرونی سقف را تشکیل می دهند. آب و هوا دلیل اصلی آسیب دیدگی یا از بین رفتن ناگهانی زونا است. همچنین دلیل مهمی برای شکستن آنها است.

هنگامی که زونا شروع به ریزش در تمام قسمت بیرونی خانه شما پس از طوفان یا بادهای شدید می کند، شوکه نشوید. در واقع، زونا معمولاً اولین ماده سقفی است که دچار مشکلاتی می شود. آنها بیشترین تأثیر را از آب و هوا و باران می گیرند. بنابراین، کاشی های سقف آسیب دیده نیاز به تعمیر نشتی سقف و عایق رطوبتی سقف در کرج دارند.

پرس و جو از متخصصی که می تواند به صاحبان خانه کمک کند برآوردی بدون هزینه، جایگزینی زونا آسیب دیده و کمک به بهبود خانه در کرج دریافت کنید.

یخ روی بام

این امر در سرتاسر جهان به خصوص در زمستان رایج است. این یخ تبدیل به بخش عادی زمستان شده است. مردم برای برف بازی بیرون می آیند و از اوقات خوشی لذت می برند. اما، برفی که به سقف شما آسیب می زند چه می شود؟ پس از مدتی، برف می تواند به شکل یخ تبدیل شود. اگر یخ روی سقف شما باقی بماند، می تواند به مواد سقفی که برای ساخت سقف شما استفاده می شود آسیب برساند و نیاز به سرویس ضد آب روی پشت بام دارد.

چه زمانی باید با یک متخصص سقف جدید تماس بگیرید تا تعمیرات سقف را انجام دهد؟

چه زمانی باید با یک متخصص سقف جدید تماس بگیرید تا تعمیرات سقف را انجام دهد؟

این یک سد یخی ایجاد می کند که هرگونه مایعات را از سقف شما خارج می کند. علاوه بر این، گرمای داخلی خانه شما باعث این مشکل شده است. گرمای داخل خانه شما می تواند باعث آب شدن برف بالای آن شود و برف بلافاصله دوباره شروع به یخ زدن می کند و یخ ایجاد می کند.

حشرات

چوب مناسب ترین متریال برای کسانی است که می خواهند هنگام ساخت خانه هزینه های خود را کاهش دهند. به دلایل مختلف، استفاده از چوب برای ساخت برخی از جنبه های سقف شما می تواند بسیار هوشمندانه و مقرون به صرفه باشد. اما، معایب خود را نیز دارد. در آینده نزدیک، حشرات شروع به بلعیدن مواد چوبی در چوب شما خواهند کرد و مشکلات مختلفی را در طول مسیر ایجاد خواهند کرد. علاوه بر خوردن این ساختار چوبی، حشرات بدتر نیز می توانند بر فلز نگهدارنده چوب تأثیر بگذارند.

ناودان سقف

ناودان های پشت بام کانال هایی برای خروج مایعات و سایر مواد از سقف شما هستند. اگر ناودان سقف شما مسدود باشد، آب به بالای سقف شما نمی رسد. می تواند چندین عواقب نامطلوب ایجاد کند. اگر آب به مرور زمان جمع شود، ممکن است چندین بار طول بکشد تا آب به زونا نفوذ کند و سپس به داخل شکاف نفوذ کند. در نهایت باعث می‌شود که هر بار که باران می‌بارد، برای پیدا کردن یک سطل خالی تلاش کنید. این ممکن است شما را ملزم به تعمیر نشتی سقف یا عایق رطوبتی پشت بام کند.

چه زمانی باید با یک متخصص سقف جدید تماس بگیرید تا تعمیرات سقف را انجام دهد؟

مواقعی وجود دارد که نمی‌توانید به تنهایی با آن مقابله کنید، اما این خوب است. پیشنهاد می شود اگر در مورد سقف آگاهی ندارید، به دنبال متخصصین سقف سازی باشید. قابل درک است که ترکیب مواد سقف ممکن است نسبتاً پیچیده به نظر برسد. اتصال نادرست اجزاء کار دشواری نیست. اگر بخواهید آنها را در نقاط اشتباه وصل کنید، ممکن است به طور غیرقابل جبرانی به سقف خود آسیب وارد کنید. ممکن است برخلاف ایده یک کار موفق باشد و ممکن است نیاز به تعمیرات دیگری در سقف شما داشته باشد.

در وهله دوم، اگر خودتان وقت ندارید که کار سقف را انجام دهید، بهتر است از یک متخصص سقف‌سازی استفاده کنید. افراد زیادی هستند که زندگی پرمشغله ای دارند و نمی توانند برای تعمیر سقف خانه خود مرخصی بگیرند. این می تواند باعث شود که مافوق شما با نگاهی متعجب و یا شاید با سوء ظن به شما روی بیاورد. اگر این اتفاق افتاد، بهتر است با پیمانکار ضد آب کرج درگیر شوید و ما می توانیم این کار را برای شما انجام دهیم. آنها می توانند خدمات دیگری را ارائه دهند و کار را در زمان بی سابقه و با قیمت های پایین در کرج که دارای دو طبقه یا حتی خانه های یک طبقه هستند، انجام دهند.

نوشتهٔ پیشین
مزایای دوغاب عایق رطوبتی – روش Waterproofing Grouting
نوشتهٔ بعدی
مقایسه ایزوگام در مقابل ممبران مایع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

5 × 3 =

فهرست
تماس فوری