آنچه باید در مورد سقف های تجاری بدانید

وقتی صحبت از پروژه های ساختمانی در مقیاس بزرگ می شود، سقف تجاری شامل نصب، تعمیر و نگهداری سقف می گردد. جنبه های کاربردی و حفاظتی سقف های سیستم های سقف تجاری بسیار شبیه به هم هستند. اما خواص موادی که برای نصب استفاده می شود بر اساس نام متفاوت است. انواع مختلفی از سیستم های سقف تجاری وجود دارد. بیشترین مورد استفاده سقف تک لایه است و مصالح مورد استفاده برای این کار شامل زونا آسفالتی یا کاشی بتنی می باشد. قبل از ساخت و ایجاد محصول، سقف با توجه به ساختار ساختمان طراحی می شود. عواملی مانند شرایط آب و هوایی نیز در مناطق تجاری مثل نصب ایزوگام در گوهردشت و سایر مناطق کرج در نظر گرفته می شود.

انواع سقف های تجاری

بر خلاف سیستم سقف های تجاری، سقف های مسکونی دارای شیب تند هستند که ظاهر کلی سازه بالایی را از سطح زمین تغییر می دهد. موادی مانند زونا مصنوعی، تخته سنگ، رول آسفالت و قیر عمر سقف های تجاری را افزایش می دهند. با توجه به جایگزین های پیشرفته ای که امروزه در بازار موجود است، لازم است قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه در کدام یک سرمایه گذاری کنید، تحقیقات کافی در مورد آنچه برای پروژه مسکن شما کار می کند انجام دهید. ایده هایی در مورد سقف های تجاری تا بتوانید به نتایج دلخواه خود برسید.

انواع سقف های تجاری

انواع سقف های تجاری

سقف های فلزی

ویژگی اصلی سقف های تجاری فلزی غیر قابل اشتعال بودن آن است و از آسیب دیدن خانه شما در معرض اشعه UV جلوگیری می کند. آنها با استفاده از فولاد راه راه، قلع، فولاد ضد زنگ، فولاد پوشش داده شده با سیلیکون، مس، ورق های آلومینیوم در میان مواد دیگر تولید می شوند.

سقف های تک لایه

سقف تک لایه برای پروژه های ساختمانی با شیب کم بسیار توصیه می شود. این سیستم های سقف بسیار بادوام هستند و وزن آنها بیش از 3 کیلوگرم نیست. همچنین در برابر عوامل آب و هوایی مقاوم بوده و برای بام سبز مناسب است.

بازرسی سقف تجاری

در سیستم های سقف تجاری، تعیین ساختار شیبدار سقف مهم است. در واقع دانستن نوع شیب، بینش عمیق تری در مورد نیروی کار و منابع مورد نیاز برای نصب فراهم می کند. سقف های شیب دار به انواع زیر طبقه بندی می شوند: سقف های کم شیب و سقف های شیب تند. بام های کم شیب برای ساختمان های صنعتی به عنوان مراکز خرید یا انبارهای بزرگ استفاده می شوند، در حالی که سقف های شیب دار در خانه های مسکونی تک طبقه و چند طبقه به خوبی کار می کنند.

بازرسی سقف تجاری

بازرسی سقف تجاری

بازرسی سقف توسط پیمانکاران بسیار ماهر سقف انجام می شود زیرا آنها انواع مختلف سقف ها و کاربرد مناسب آنها را درک می کنند.

علاوه بر این، آنها درک روشنی از مسائل احتمالی سقف دارند. یک بازرسی معمولی بام با جستجوی هرگونه نشانه ای از نشت آب یا آسیب در داخل سقف شروع می شود. پس از انجام این کار، متخصص عایق رطوبتی، سطح سقف را از نزدیک بررسی می کند تا بررسی کند که آیا ترک یا تاول هایی وجود دارد که می توانند به پروتزهای مصنوعی بزرگتر تبدیل شوند. تا زمانی که غشاها، عرشه، ناودان ها، چشمک زن فلزی و لوله های زهکشی مورد بررسی دقیق قرار نگیرند، فرآیند بازرسی به طور کامل تکمیل نشده است. متخصص عایق رطوبتی شما همچنین ممکن است از لایه های سقف، از جمله میزان رطوبت، نمونه های فیزیکی بگیرد. در نهایت گزارش تحلیلی بر اساس توصیه هایی برای تعمیر یا نصب به شما ارسال می شود.

برای تمام نیازهای خود در زمینه عایق رطوبتی و سقف با ایزوگام پلاس تماس بگیرید

با بیش از 15 سال تجربه، تعهد ما به ارائه جدیدترین سیستم های سقف را برای همه مشتریان خود در کرج و حومه ثابت کرده است. با تیمی از متخصصان آموزش دیده، می‌توانیم به شما کمک کنیم تا در مورد راه‌حل‌ های سقف مناسب برای سقف خود بدون توجه به شرایط آن تصمیم بگیرید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات سقف تجاری یا قیمت نصب ایزوگام در فردیس به وب سایت ما مراجعه کنید یا با شماره ۰۹۱۹۷۷۴۱۰۴۳ تماس بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
چگونه از غشای ضد آب استفاده کنیم؟ (ممبران ضد آب)
نوشتهٔ بعدی
چک لیست تعمیر و نگهداری رایج ساختمان شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

3 × پنج =

فهرست
تماس فوری