آب و هوا و طرح های سقف ضد آب

با توجه به اینکه فصل باران فرا رسیده است، وقت آن رسیده است که نگاهی به عایق بندی آب و هوای سقف خود چه در خانه و چه در محل کار بیندازیم. توجه به عناصر طرح های سقف ضد آب در خانه یا کسب و کار شما می تواند از شما در برابر عناصر واقعی بیرون محافظت کند. ایزوگام پلاس به عنوان نمایندگی ایزوگام در کرج به شرح این موضوع می پردازد.

طرح های سقف ضد آب

سقف هیپ را بیش از سقف شیروانی در نظر بگیرید

اگر شما هم دارای سقف شیروانی هستید باید بگوییم سقف شیب دار، یکی با چهار پانل یا بیشتر، راه بهتری برای مقاوم سازی سقف شما در برابر آب و هوا است، به خصوص در مقایسه با سقف شیروانی سنتی (یکی با دو پانل). سقف های ران به دلیل عملکرد بهتر در شرایط آب و هوایی شدید مانند طوفان مشهور هستند.

سقف های شیبدار و زهکشی کافی

شیب خوب و زهکشی کافی یکی از طرح های سقف ضد آب برای ضد آب کردن سقف شما با اجازه دادن به آب به طور منظم بر روی زمین است. به خاطر داشته باشید که این تنها کاری نیست که زهکشی کافی انجام شود: همچنین باید آب را از مناطق اطراف خانه شما دور کند و از جمع شدن و نفوذ آن به زمین اطراف پایه های شما که باعث ضعیف شدن آنها می شود جلوگیری کند.

عایق بندی

داشتن یک سیستم عایق در زیر سقف شما برای خانه ها در تابستان و زمستان عالی است، با توجه به اینکه هوا چقدر می تواند در تابستان گرم شود، یک تسکین خوب است. عایق با منحرف کردن گرما از خورشید، دمای خانه شما را تنظیم می کند و مطمئن می شود که سیستم های خنک کننده شما باید کمتر کار کنند تا خانه شما در تابستان خنک شود. عایق بندی مناسب همچنین نوسانات دما را در خانه شما به حداقل می رساند که به نوبه خود باعث صرفه جویی در قبض انرژی می شود.

آب و هوا و طرح های سقف ضد آب

آب و هوا و طرح های سقف ضد آب

لایه های ضد آب

این اضافات زیبا برای فصل بارانی عالی هستند و می توانند زیر کاشی های سقف شما قرار گیرند. این از ریختن آب به داخل اتاق زیر شیروانی و نفوذ بیشتر به خانه جلوگیری می کند و دارایی شما را در معرض خطر قرار می دهد.

ضد رعد و برق

محافظت از خانه در برابر طوفان رعد و برق بسیار ضروری است. اگر سقف خود را با قاب های فولادی و سایر عناصر فولادی بسازید، آن ها ضد رعد و برق در نظر گرفته می شوند. خصوصا اگر در اطراف کرج هستید پس باید اقدام به این موضوع کنید و حتما از نصب ایزوگام در نظرآباد و حومه آن استفاده کنید.

نسوز

شهرها با آتش سوزی های وحشی غریبه نیستند. این پدیده طبیعی سرکش خطر آتش سوزی بیشتری را در حالتی ایجاد می کند که قبلاً به طور منظم رعد و برق و طوفان های رعد و برق را می بیند. با ساختن سقف خود با مواد ضد حریق (طرح های سقف ضد آب) می توانید آن را در برابر آب و هوا مقاوم کنید.

سقف گنبدی شکل

یک عنصر طراحی غیرمعمول اما نه کمتر مهم، سقف گنبدی شکل است که می تواند در برابر گردبادها و طوفان های شدید مقاومت کند، در حالی که به طور همزمان منجر به هزینه های انرژی می شود که به دلیل ویژگی های طراحی پایدار قابل افزودن است.

تقویت ارتباط بین دیوارهای پشت بام

یکی دیگر از طرح های سقف ضد آب تقویت ارتباط بین دیوارهای پشت بام می باشد. یک تصویر کلاسیک طوفان بدون شک تصویر خانه ای است که سقف آن در حال منفجر شدن است، اما این اغلب به یک نقص ساختاری منتهی می شود. با تقویت اتصال بین سقف و دیوارها، احتمال از دست دادن سقف خود در طوفان را به حداقل می رسانید.

معرفی نمایندگی ایزوگام پلاس

این ویژگی آیرودینامیکی فشاری را که سقف شما در شرایط آب و هوایی شدید که سرعت باد زیاد اتفاق می افتد، مانند طوفان، به طور قابل توجهی کاهش می دهد و متعادل می کند.

امروز با شرکت ایزوگام پلاس تماس بگیرید تا عایق کاری و عایق رطوبتی سقف خود را چه در خانه و چه در محل کار شروع کنید.

نوشتهٔ پیشین
بررسی مزایا و معایب سقف تخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

14 + یازده =

فهرست
تماس فوری